16 Čvn

10 Tipů Pro Přežití Vaší První Sex Párty

Orgie jsou zastrašující, a vy jste určitě bude mít hodně, ehm, nové zážitky, první čas jít do jednoho. Nenechte to vyděsit vás pryč! Zde jsou 10 způsobů, jak se to zdát jako sex strany jsou tak starý klobouk pro vás.

1. Získat nové spodní prádlo. Koupit, půjčit nebo vyrobit z příze a spojky kabelku. Budete muset chodit na to místo, pocit sebevědomí a každý trochu pomáhá — dokonce i trochu které pokrývá vaše nejmenší kousky.

2. Do vašeho výzkumu. Mluvit s lidmi, kteří šli do strany před a klást konkrétní otázky. Scout to on-line. Ve většině metropolitních oblastech, tam jsou sexuální večírky pro lidi, kteří se identifikují v mnoha různými způsoby. Možná budete muset diskutovat o něco, co nemáte normálně diskutovat s přítelem, známým, vaše místní sex shop zaměstnanec, nebo dokonce cizinec. Ale pokud si nejste ochotni dát si tam V oblečení, sex párty, pravděpodobně nebude fungovat pro vás.

3. Podle pravidel. První pravidlo sex párty, je jít na sex-párty s pravidly. Sex párty stojí za váš čas, bude mít pravidla, která zejména týkající se bezpečnosti a souhlasu — a sice, že oba jsou nutné. Možná mají jiné, méně kritické pravidla o tom, kde si můžete ukládat své věci, zda je nutné zkontrolovat položky oblečení před vstupem, nebo dokonce navrhl kostýmy — je dobré dodržovat tyto předpisy, jakož. Není na téma je výrazně více je to patrné na sex párty. Pamatuji si, když jste neměli nosit zelené na Den Svatého Patrika? V tomto případě "zelené" se "kalhoty."

4. Přivést přítele. Nebo vzít dvě, nebo deset. To je strana po tom všem. Pokud nemáte pocit, pohodlné válcování do sextravaganza s minivan za kamarády, střílet jen jedna další osoba. Některé strany dokonce vyžadují, abyste přinést někoho, kdo na pomoc podporovat odpovědnost, což jen potvrzuje skutečnost, že buddy system nikdy nepřestane být relevantní pro svůj život. I když nevyžadují to, mít přítele, mluvit může pomoci zmírnit vás do tohoto nového prostředí. Pokud nemáte jeden, aby se jeden v souladu se dostat dovnitř! Pamatujte si, to je sex-párty, ne USA Ženský Fotbalový Tým: není tam žádná naděje sólo.

5. Být open-minded. To neznamená dělat něco, co dělá máte pocit, nebezpečné. Ve skutečnosti, nemusíte dělat vůbec nic. Někteří lidé jít na sex-párty, jen se dívat a že je naprosto v pohodě s každým. Nicméně, nenech své zábrany způsobit, že soudit ostatní, nebo omezit své zkušenosti. Zkontrolujte, zda vaše výhrady, kde pravděpodobně jste byli požádáni, aby check kalhoty, na dveře.

6. Mluvit nahlas. Mluvit s lidmi — to je nejlepší způsob, jak poznat více z nich. Nenechte se stydět říct jim, že je to váš první čas na tento typ party, je to skvělý ice-breaker. Buď je to jejich poprvé a vy se můžete spojit, nebo to jsou sexuální párty veterán s hromadou informace sdílet. Win-Win. Také, pokud se vám nelíbí něco, co někdo říká, nebo dělá — rozhodně mluvit až pak, stejně. Mluvení je skutečně neopěvovaný hrdina sex párty, tak prosím slovně sexpress sebe.

7. Udělat první krok. Nemusí být zvyklý vpřed, ale vy jste s největší pravděpodobností bude muset udělat. Co je skvělé o bezpečné, pravidla-sex strana je se nestane nic, co nechcete, aby se stalo. Tak, aby se to stalo.

8. Vyberte si boty moudře. Jistě, chcete vypadat dobře. Jen si pamatujte, nemusí být na sobě kalhoty. Vybrat boty, které lichotit oblečení-volný pohled a chránit vás z pochybných podlahy.

9. Pozor na chodbách. Pokud vaše tělo není s oblečením, některé části by vyčnívat. Totéž platí i pro ostatní. Průchod s opatrností.

10. LOL, a to doslova. Nebojte se prasknout úsměv nebo vtip. Někdy se "sexy" atmosféru můžete nechat lidi tuhý. Relaxovat, užít si, a mají smát. To by mělo být docela snadné, aby tak učinily. Většina stran jsou BYOB nebo podáváme alkohol, takže je tam spousta společenský lubrikant. Také, to je sex párty, tak je tam spousta skutečných maziva. Jakmile jste se, že vtip o lubrikační gel, bude to pravděpodobně jít docela hladce.

Napsat komentář