15 Čvn

11 Anální Předehra Tipy pro Začátečníky

Chystám se říct něco nepříjemného, ale důležité: poprvé budete mít prst v zadku, pocit, že máte prst v zadku. Co myslíš, že by to byl pocit?

Ve skutečnosti, prvních pět, 10, možná 20 krát, to pocit, že máte prst v zadku. Ale v určitém bodě, pokud vše půjde dobře, bude to pocit, že máte prst v zadku doprovázena spontánní enhanced ~~**~~uNiCoRn orgasmus~~**~~. Je těžké vědět, protože každý je jiný, a že zahrnuje každé butthole-fingerer individuální dovednosti. "Takže mnohé ženy mají špatný první zkušenosti a nikdy chtít, aby to znovu. Nějaký chlap strčil ji do, bez přípravy na akci," vysvětluje sexpert Dr. Emily Morse.

Pokud jste datování sexuálně zadek-centric osobu, spíše než prsa nebo nohy nebo nohou, nebo pravým ušní lalůček člověka, budou pravděpodobně chtít, aby vám mnoho #ButtholePleasures. Dobrý způsob, jak říct, pokud jste datování někdo prdel-centric je, pokud se žádost belfies, vždy chtějí mít sex doggy-style, nebo zkuste opakovaně dotknout prdel. Byste měli nikdy udělat něco, co jste vehementně nechci dělat jen proto, že váš partner chce, a pokud nejste připraveni na full-na anální sex, řekněte jim to.

Ale (ZADEK! Fuj, omlouvám se), pokud chcete experimentovat v této oblasti, zde jsou některé věci vědět o Základní Tábor 1, který se skládá z odrazovým můstkem pro anální sex: Prsty (anální prstoklad) a jazykem (rimming, salát házet, analingus).

1. Nemělo by to bolet. To je místo, kde lube je dodáván ve. To by měl v podstatě pocit, jako byste mohli potřebovat kakat. Nechcete! (Doufám, že ne.) "Uvolnit vaše svaly, a dýchat," radí Doktorka Emily. "Používám hodně na bázi vody mazivo."

2. Začít v malém. Celý bod anální hrát je, aby to jednoduché, než pracovní cestě nahoru. "Připravit dno pro sex hrát, začněte s prsty, jazykem, nebo velmi malý sexuální hračka určená pro zadek hrát," říká klinická sexologoist Dr. Nancy Sutton Pierce. "Možnost je koupit Butt Plug Kit, který používá několik svíček, absolvování velikosti, právě pro tento trénink."

3. Člověk dělá to měli chybovat na mělké straně. Vše, co jde by měly být "jen špička." Nervová zakončení se snažíte stimulaci jsou v konečníku — odtud přezdívka "rimming" — a ne až tam, což je obvykle bolestivé části a také ta část, která dělá máte pocit, že potřebujete, aby se obrovské smetiště. Představte si to jako basketbalový koš a míč by měl být jen válcování kolem okraje koše, ne vlastně dělat koše. Znamená to, že pomáhají? Nevím nic o basketbal.

4. Neměl by tam být žádný rapid-fire pohyb okamžitě. Intenzivní rušení prsty kdekoliv by se nemělo stát okamžitě. "Tolik sex je snadné — zejména v pornu — ale anální hrát, musí být připraven," říká Morse.

5. Komunikace je klíč. Jediný způsob, jak vědět, co funguje a co ne, je být naprosto upřímný s partnerem o tom, co dělají. Dr. Pierce zdůrazňuje, že je důležité vždy naladěni na to, jak se ten druhý cítí. a vokální o vašich preferencích.

6. To není špinavé. Jako klinická sexuoložka Doktorka Kat Van Kirk říká, konečníku a dolní části konečníku skutečně velmi málo fekální materiál v nich, což znamená, že má tendenci být zdaleka tak špinavé, jak si myslíš.

7. To bylo řečeno, můžete zcela vyčistit věci. Klíčem k anální hrát je pohodlí, takže dělat, co budete potřebovat pomoci s jakýmkoliv přetrvávající úzkost. "Použití anální sprchy je není škodlivá, pokud provádí pouze jednou za čas a pomůže se uvolnit své obavy o vaše střeva," radí Doktor Pierce. Můžete použít něco tak jednoduchého, jako teplé vody pro rychlé čistí taky.

8. To je nejlepší, když tam je nějaký další stimulace. Vaginální, klitorisu, bradavek-centric — podle toho, co cítí pro vás nejlepší. Zatímco některé ženy se třeba jen zadek hrát à la carte, většina žen nemůže přijít z anální stimulace sám. "Anální část je něco, co je přízvuk. To přispívá k celkovému zážitku," tvrdí Ian Kerner, sexuální expert, výzkumník a autor Přijde První: Myšlení Člověka je Průvodce k Potěšení Žena. (Mimochodem, ženy, kteří mají anální sex zprávy častější orgasmy, než ti, kteří ne.) To bylo řečeno …

9. Ujistěte se, že váš partner nebude používat stejný zadek, prst ve vagíně později. Proč si myslíte, že Šok existuje? Nutnost je matka vynálezu. "Dětské ubrousky by měly být povinné na každé noční stolek," říká Morse.

10. Pokud si to vyzkoušet několikrát, a nenávidím to, nechci zkoušet, protože si myslím, že to bude nakonec být snesitelný. "Za předpokladu, že máte ohleduplný milenec, který je investoval do vás dobrý pocit, myslím, že byste vědět, během prvních pěti časy, ať se ti to líbí, nebo ne," říká Kerner, vysvětluje, že to závisí na různých faktorech. "Jsem se setkal ženy, kteří nenáviděli užívajících orální sex, zpočátku ale láska je teď, a to bylo proto, že byl rozpačitý. To závisí na vaší úrovně inhibice, vaše pocity ohledně svého partnera, své pocity o své tělo. Pokud všechny tyto věci jsou dobré jít, a ty prostě nemám rád ten pocit, budete vědět, docela rychle."

11. Nemusíte dostat vosk. "Většina žen to nechápu Brazilci prostě, aby se zapojily do anální předehru," říká Kerner, na základě jeho výzkumu. #Jo.

V závěru, "západ Slunce," uživatel na tento divný fóru jsem našel, zatímco se snaží shromáždit více kořeněné #ButtholeWisdom pro vás, říká: "pokud jste velmi dobrý pocit s patner [sic] a víš, že mu nebo jí velmi dobře, myslím, že je to velmi krásné situace."

Souhlasím s západ Slunce.

SOUVISEJÍCÍ:

10 Nejčastějších Mylných Představ O Anální Sex

Jak Tento 39-Letá Maminka Má Orgasmus Z Análního Sexu

Skutečné Anální Sex Tipy Od Žen, které jsem Měl To

Napsat komentář