31 Kvě

11 Nejlepších Věcí na tom, Být Přátelé S mužem, Než Jsi s Ním chodit

1. On si pamatuje každý příběh o své ex a by nikdy neudělal to, co udělal. Ten chlap, který olízl obličej v létě? Ten, kdo s tebou spal a pak se zastavil vás volá bez důvodu? Jo, on si pamatuje všechno a poznamenalo jeho mozek a on teď nebude tolik, jak se přiblížit k olizování tváře někdy, nebo byl totální kretén, z ničeho nic, nemusíš se bát.

2. Víte všechno o jeho problémech s jeho ex, takže nejste zvědaví, co se mu líbí a nelíbí. Pokud je jeho poslední přítelkyně mu napsala 4000 krát za den, víte, že nechcete, aby ho textu 4000 krát denně a tak, jen ho textu 3,999 krát denně. Perfektní.

3. Už jste mu věřit, což z vás dělá tak 80 procent méně nehty se kousavě nervózní o všem. Jeden z nejtěžších částí o datování někoho nového, je "bože můj, kdo vůbec je to cizinec?!" ale s ním už máte dobrý pocit, kdo to je, protože jsem strávil poslední rok visí ven s ním, jako kamarádi. Strach je proto drasticky snížena.

4. On už ví, některé z vašich #problémy a je v pořádku s nimi. On ví, že začít si představovat, že je mrtvý na straně silnice, když nemá text, který jste zpátky na osm hodin, takže on dělá jeho nejlepší, aby si myslíte, že je mrtvý.

5. Pokud je to typ chlapa, který by byl tvůj přítel, zda se nakonec chodila nebo ne, už je ten nejlepší chlap na rande. Všichni známe lidi, kteří s vámi setkat a stát se přáteli s sebou, ale jsou opravdu jen dělá to, protože doufají, že jednoho dne budeš kost a pak, pokud jste někdy přítele, že vás nenávidí. Jsou to nejhorší! S ním, vždycky jsi věděl, že by vašeho přítele buď proto, že skutečně má rád bez ohledu na to, co, což je nejlepší základ kdy na kickass vztah.

6. Víte, jak se jeden druhého rozesmát, tak mu říkám vtip není jako házet hromady prachu do větru. Když budete chodit cizí lidi, je to tak těžké vědět, co jejich smysl pro humor je, nebo to, co najdou vtipné, takže často máte pocit, jako totální magor, když vtip není země, protože on to nechápe, nebo že to není jeho věc. S vaší chlap, i když, už jste na stejné stránce s tou věcí a všechno vždycky dopadne (pokud se série špatných hříček, že jste věděl, že jsou špatné, ale ty jsi prostě musel říct. Jsi prostě musel!)

7. Je to už skoro rok nejžhavější předehru svého života. V tomto bodě, jste měli tolik měsíců blízkosti rukou drží, a "sakra, chci tě políbit, ale já nebudu" momenty, že build-up je mnohem více~*intenzivní*~, než by to bylo, pokud byste čekali tři šílený rande políbit. Přemýšlejte o tom! Nic není víc sexy.

8. Znáte základy o jeho dětství a případné podivnosti. Ne, ještě jste se nesetkali s jeho rodinou, ale víte, co jeho sestra dělá za práci, a když on měl bratra, který byl není tak pěkná na něj, a zda nebo ne on měl pěkný nebo mizerné dětství, které vám umožnilo mu porozumět mnohem víc, než chlap na Troud jsi mluvil po dobu 60 minut o sportu.

9. Můžete říct, když je ve stresu versus šílený versus má poruchu osobnosti. V tomto bodě, je to jednoduché jako facka říct, když on je tak divný proto, že pracuje příliš mnoho, nebo proto, že je trochu naštvaný na vás, protože něco, co jste řekl, nebo jestli potřebuje pomoct, protože je nejspíš alkoholik, který nechce přiznat. Tři velmi, velmi odlišné věci, které jsou zpracovány tři velmi, velmi různými způsoby, ale alespoň víš!

10. Nebude tě vzít na nějaké mizerné díře nesnášíte na své první rande. Pokud jste více "roztomilý sushi místo s blikající světýlka v oknech" děvče, on to určitě ví, že, a nebudete skončit na "tmavé sportovní bar s hodně křiku." Požehnat jeho srdce.

11. V podstatě jsi již na svých šest-měsíc mark v době, kdy budete mít své první rande. Víte, že období, kdy nemáte pocit, 4,000 procent jisti, že vaše budoucnost, ale ty jsi zatraceně jistý, jak se cítíte o sobě teď, protože víš, že tato osoba a ve stejné době, tam je ještě tolik vědět o sobě a tak mnoho dobrodružství, aby se měl. A můžete si nemyslím, že lepší člověk než on.

Napsat komentář