15 Čvn

14 Nejhorších Věcí, O Sex na Koleji

1. Ujistěte se, že váš spolubydlící bude pryč. A není to jen "možná pryč," nebo "jít do jídelny na půl hodiny, a když se vrátím, očekávám, že nebude mít sex v našem pokoji."

2. Nebo přinejmenším, ujistěte se, že váš spolubydlící spí. Ale nedělejte to, protože #karma #real.

3. Nebo má váš spolubydlící bang chlap, když si myslí, že spíte. Vidět? Prd, že jo.

Giphy

4. Tenké stěny. Protože platíte desítky tisíc dolarů na školné, aby to všichni slyšeli podnikání každého.

5. Lidé, hned za dveřmi. To je, když kluk s septum piercing, kdo sedí v chodbě na hodiny hraní "Good Riddance (Time Vašeho Života)" se stává dvakrát tak nepříjemné.

5. Omezený počet pozic a velmi dobrá možnost, že se rána se na hlavě v podkroví postele. Důkaz, že musíme přijít s více sexuální pozice, které mohou být provedeny, když vy a váš partner jsou 2 stop od stropu.

Giphy

6. Pokud jste na koleji, kluci se snaží poslouchat. Hrubého.

7. Nemít noční stolek se obrátit na vibrátor/kondom/misc. sex rekvizity šuplíku. Dokonce i sáhnout do nočního stolku pro kondom druh přestávky náladu — natož museli jít přes celou místnost a přehrabovat ve stole.

8. Pískací pružin postele, a ne čelo. Nic na uchopení.

9. Sdílení oddělené postele s někým znamená, že budete mít to nejhorší noc svého života. Ty jsou složené kolem sebe, jako nejméně příjemný origami kdy. Pokaždé, když váš partner se pohybuje trochu, bude to narušit spánek. Můžete prakticky slyšet, je snění.

10. Po špičkách chodbou na záchod po. Získáte plně oblečený? Myslíte si jen zabalit deku kolem sebe a doufat v nejlepší? Myslíte si, prostě čůrat do kbelíku v pokoji? Co. Je. . Protokol.

11. Plížit se ho a doufal, že ho nikdo nevidí. Ne proto, že se stydíš. Ale protože opravdu nemám pocit, že váš sexuální život je mnohem vašeho. R. a. podnikání.

Giphy

12. Není schopen se osprchovat společně po. To porušuje společná koupelna politik, předpokládám?

13. Ripování $15 listů máš v Ikea v pohybu-týden. Věděl jsi, měl jsi vysolil za mírně dražší, mírné hezčí listy, ale ty ne. A vaše sexuální dovádění má díru skrz horní plech.

14. No, neudělali jste vaše prádlo za čtyři týdny, takže žádné čisté spodní prádlo pro po? To není věc? Pro každého, ale mě? V pohodě.

SOUVISEJÍCÍ:

15 Věcí, Které Muži Nikdy Oznámení O Ženách

38 Nepříjemné Věci O Lidi

Napsat komentář