31 Kvě

14 Typy Přátel Každá Žena Má Twentysomething

1. Přítel, který je na cestách po světě jako tulák a jsi si jistý, že to nikdy nevrátí vůbec. Ale jejich Instagram je opravdu dost a někdy pošlou vám divné, hrnek z lázní v Německu, tak jste stále v pohodě.

2. Přítel, který jen potřebuje, aby se s ní rozešel už teď. Nebo přinejmenším přestat ukazovat se s ním na dívčí noc karaoke, protože nikdo nepotřebuje, Jeff tady a ty jsi konkrétně řekl, že na pozvání.

3. Kamarád, který má dítě, a proto se zdá trochu jako mimozemšťan jste teď. Jako, dítě je roztomilé a je to v pohodě, mají dítě, ale také vy jste 25, a jak je Megan z Topless Jarní prázdniny 2012 máma teď? JAK na to?

4. Přítel, který si nejste jisti, proč jste stále přátelé s, ale nemůžeš se vymanit z pout jejich přátelství. V určitém bodě si prostě přijmout, že možná jednoho dne budete navzájem dát ledvinu nebo tak něco, a to všechno bude stát za to.

5. Přítel, který doslova kopíruje každou věc, kterou uděláte, protože jsou stále v procesu "nalezení sebe". To je vynikající způsob, jak cvičit, jak být v pohodě s někým, kdo má stejné boty jako vy (protože oni také mají stejné kalhoty, stejné šaty, a jejich přítel vypadá hodně podobně jako vaše ex-přítel Dave.)

6. Přítel, který se rozhodne z ničeho nic se přestěhovat do vašeho města a pak se zhroutí na gauči měsíce, než dostanou své životy dohromady a očekává, že bude v POŘÁDKU. Pokud budete mít štěstí, tento přítel je vlastně opravdu zábava na jednu noc, zatímco oni jsou tam, a také vás nechá čokoládu, když se odejít (jako že je to OK), a pak budete trpce jíst čokoládu a přemýšlet o tom, jak zvláštní, že vaše přátelství je.

7. Přítel si většinou mluvit nesmysly o tom, a přesto jsou extrémně loajální. To je v podstatě kamarád, který pokaždé, když jste o nich, vždy to končí, "ale ne, vážně, jsem rád, že holka."

8. Šupinatá přítele, který vás bude doslova nikdy pověsit ven se už nikdy v životě. Ale budete mít let dlouhé textové zprávy konverzace o tom, jak by měla mít spolu nějakou dobu a to je téměř přátelství v některých zemích.

9. Přítel, který vážně věří, že jednoho dne bude pohádkově bohatý. Ale pracuje v obchoďáku a je nejlínější člověk, kterého znáte. Ještě, že má některé docela v pohodě bohatí-člověk sní a je opravdu velký přítel, tak ho necháš, že to bude stát, protože proč ne.

10. Váš nejlepší přítel, který bohužel žije v jiném státě a je to neuvěřitelně depresivní. Jako, je super, že jsi na světě nejlepší vztah, ale Facetime není totéž jako přespávání a mimo kontrolu roztomilý kluci ve stejné místnosti, místo toho, posílání sms zpráv Troud fotografie a snažil se vzpomenout si, kolik je tam.

11. Přítel nemáte nic společného, ale myslíš si, že jednoho dne se může připojit kariéry připojení pro vás. Tak ledabyle check in v nejzákladnější, povrch-y způsob, jak každých pár měsíců juuuust v případě.

12. Přítel, budete určitě mít otevřené zamilovanost, ale nikdy jim říct, že protože nechcete, aby ztratit jejich přátelství. Navíc, viděl jsi, jak se zachází s jeho přítelkyně a jo, vy se nechcete žít, že život.

13. Vaše práce přítel, který tě nikdy, nikdy vidět mimo práci a když to uděláte, je to jako vidět učitele mimo školu, a tak nějak si přeju, aby ses nesnažil, aby se to stalo, protože to je prostě příliš divný. Ale také máte ponětí, co byste si bez nich v práci.

14. Přítel, který bez ohledu na to, co se děje ve vašem životě bude drop všechno, aby se ujistil, že jsi v POŘÁDKU a mají odpovídající občerstvení. Můžete strávit čas, který si přeje všechny byly tak skvělé, ale pak, že jeden kamarád by neměl být tak zvláštní. A asi byste mít příliš mnoho občerstvení, které je ohromující koncept.

Napsat komentář