28 Úno

15 Hot Sex Tipy pro Ženy na Ženy

1. Co pracuje pro vás mohly nebude pracovat pro ni. Použít stejné části mozku, které můžete použít pro dovolenou dar-dávat. Ne jen se jí, co by chtěl. Jí dát dar uznání, že každý je jiný; být ochoten naslouchat a dozvědět se, co pro ni dělá.

2. Nikdo nikdy zemřel s její zadek chytil během sexuální setkání.

3. Popruh-on, nebo popruh-off? Není vůbec potřeba, strap-on, aby se mít sex s dámou. Také nikdy nepotřebují guacamole na nachos. Ale upřímně mi říct, že jste NIKDY chtít dát nějaký guacamole na ně? Pokud se rozhodnete jít na "děl," se kabelový svazek, který poskytuje dostatek kontroly pohybu.

4. Bradavky. Bradavky jsou jedním z nejvíce podceňuje erotogenní oblastí, a to zejména pokud jste již dělá většina vašich sexy věci v zadních sedadlech automobilů. Zmáčknout, špetka, lízat, kousat a (k vaší osobě je úroveň "bitesfaction") její bradavky. Některé ženy, kteří opravdu milují, může to mít dokonce i zapomněl, že oni milují to. Bradavky jsou retro-chic.

5. Poskytnout zpětnou vazbu jako řečník na punkovou show. Není to ten druh konverzace, který bude kazit náladu. Není to ani sobecké, nebo panovačná být konkrétní. Co by mohlo být méně sobecký, než pomoci někomu s jejich cíli? Prosím, pamatujte, že zpětná vazba může být vyrobený z slova, zvuky, pohyby, nebo dokonce výkresy, měly by být nezbytné.

6. Řekni jí, jak úžasně voní. Protože je to pravda.

7. Neříkej jí, jak úžasné, že chutná. Ukázat jí, jak úžasné, že chutná. Toho může být dosaženo tím, že váš prst(y) do úst poté, co jste jí dotknout. Nebo, jako každý kuchař vám řekne, nejlepší způsob, jak kompliment jídlo je lízat talíř čistý.

8. Více věcí najednou. Pokud vaše ústa je zaneprázdněn pracuje na jednu věc, jako, řekněme, vulvy, že nedává prsty záminku, aby slack off. Chtějí dostat na akci. Tak ať se pasou, průzkum, a ponořit se do různých oblastí, zatímco budete pokračovat v ústní prezentaci.

9. Říct její jméno. Říct její jméno. To nebylo Dítě Osudu píseň pro nic za nic.

10. Jen bavit se tam. Musíte mít na paměti, aby si to, co děláte. Nenechte se rozptylovat tím, že mechaniky. (Pokud jste v současné době mít sex s ženou, která byla výměna karburátor.) Ať už se necítíte zcela jisti, nebo jste sex průvodce, je dobré pamatovat na to, být přítomen. Relaxovat a vychutnat si to.

11. Nenechte rozčilení spálit. Intenzivní kňučí a naříká, když je někdo skoro tam by mohlo svádět k zintenzivnění co děláte. Je skvělé, že každý je tak nadšený. Ale — a to zejména těsně předtím, než někdo přijde — aby dělal přesně to, co jste dělali. PŘESNĚ. Jen si představte, jak vás vyrušil by bylo, kdyby někdo házel Ošklivé Svetr Strany a těsně předtím, než jste se tam dostal, změnili téma Velký Gatsby.

12. Políbit dívku. Sebastian od Malá Mořská víla mohla být jen chutné vypadající kreslený krab, ale měl pravdu. Nenechte se tak pohrouží do hlavy, nebo její tělo, že zapomenete, aby ji políbil, jako že to myslíš vážně.

13. Jako vždy, být v bezpečí. Ale věděli jste, že už, ne? Používejte rukavice pro jakýkoliv druh pro ruční práce a zubní přehrady pro orální sex. Můžete si vytvořit svůj vlastní zubní přehrady tím, že uřízne špičku kondomu a řezání je otevřené. (Plánovat dopředu: tento projekt řemeslo není skvělé rande nápad.) Používání kondomů pro všechny sdílené sexuální hračky, nebo sledovat balík/sex shop pokyny pro čištění, protože jsou založeny na hračky materiál. Použijte lubrikant s všechny tyto překážky, kvůli dobrý čas a — jako Ina Garten by se říct — investovat v "dobré" lube. Nezapomeňte, aby se přímo zeptat, v nejvíce smyslný hlas, když váš partner byl poslední testovány na pohlavně přenosnými chorobami. To není nepříjemná otázka. Většina lidí se obrátil na tím, váš zodpovědný ohledem na vaše/jejich zdraví. Ti, kteří ne, si nezaslouží vás nebo vaše lubrikant.

14. Použít všechny své nástroje. Při nasazení úst pamatujte si, že to obsahuje jazyk, rty, zuby, a všechny tyto věci mít více povrchů. Vaše ústa je v podstatě Švýcarský Armádní nůž, tak ji využít. Sát klitoris nebo jeho kapuce, lízat okolí, vyvíjet tlak na vulvy s vaše rty, ponořte špičku svého jazyka do vaginálního otvoru, nebo jej použít se zeptat, jestli to, co jste v současné době dělá, je v pořádku.

15. Být vášnivý. To je méně, tip a další požadavek pro plodné sexuální setkání. Zvažte, co vás vzrušuje, když nebudeš mít sex. Podívejte se na způsoby, jak aplikovat tyto vášně sexuálně. Šance jsou, koho jsi myslel při čtení tohoto článku je skvělé místo pro start.

Napsat komentář