15 Čvn

17 Pohlaví Věci Pouze Lidé v dlouhodobých Vztazích Pochopit

1. Ty používáš sex jako platidlo. "Já to budu dělat, pokud jste jít dolů na mě." "Můžeme mít sex, když jste složit prádlo." Prvních pár krát, co budete dělat, budete se cítila divně, ale pak zjistíte, všichni vaši přátelé ve Litrů to taky a je to prostě skvělý způsob, jak zabránit hloupý argument, ani jeden z vás nemá čas na.

2. On může udělat vyvrcholení rychle, protože už to udělal tolikrát, že vím, jak fungují. Můžete udělat totéž pro něj, ale to je vždy případ, protože — oh, ne — je to muž.

3. Můžete otevřeně zeptat na sexuální věci, jako vy jste ho požádat, aby vyzvednout mléko z obchodu. Jste na Williams-Sonoma výměnu sklenice na víno a uvědomíte, že jste po lhůtě splatnosti pro váš další orgasmus. "Dáš mi orgasmus poté, co jsme jít na Celých Potravin?" "Máš to mít, lásko."

4. Budete dělat sázky, ve které sexuální služby, jsou ceny. "Jsem si jistý, že mám pravdu o složení atmosféry Marsu." "Pokud mám pravdu, musíš mě nechat své přátele, aby sledovat hru zítra." "Jak jsem jen vyhodit vás místo?"

5. Někdy skončí v nových pozicích, ale vždy skončí, že se vrátí zpět na jednu z vašich obvyklých tří. A to tě nezajímá, protože "to trochu okořenit" se přeceňuje.

6. Nemusíte ani přemýšlet o tom vážné voskování/holení práci tam, pokud jste jít na pláž. Protože voskování je nejhorší a pokud on se opravdu staral o to, že jsi holá jste nebyli spolu tak dlouho.

7. "Jen jsem se osprchovala", je předehra. Když měl jsi moc práce a sotva vidět se navzájem v posledním týdnu nebo dvou mnohem méně to udělal s sebou, ví, pronásledovat vás, jak se dostanete ven ze sprchy, tak, že můžete jen rip ručník off a můžete si ho vzít na sebe.

8. Nechcete mluvit o svém sexuálním životě se svými přáteli. Ve skutečnosti, jste nikdy opravdu udělal, tak dlouho, jak jste byli s vaší dalších významných, protože to je vždy tak trochu z jiného světa a nikdy jsi potřeboval někoho jiného vstupu.

9. Zdá se, že vždy překvapeni tím, že vaše období. On měl roky přijít na načasování, ale nikdy se neobtěžoval vzpomenout. Ve skutečnosti, pokud jste těhotná, asi by si nevšiml, dokud buď mu řekl, měl jste těhotná, nebo musel jít nakupovat těhotenské džíny.

10. Měli jste sex na skoro každý sex-moci povrch ve vašem domě. Ale většinou jen dělat to ve vaší posteli. Vlastníte pěkný, velká postel pro více důvodů, než je schopen natáhnu se pro zdřímnutí s vaší kočkou.

11. Při své jediné přátele, chlubit o svých ~*ohromující*~ na jednu noc, to vše si můžete myslet je, jak jsi ráda, že máte jeden bezchybný člověk hýčkat každou noc. Když budete důsledně skvělý sex nemáte pocit, že je třeba mluvit o tom.

12. Pokud máte opilý sex a jeden z vás odpadne, ostatní mohou být přijatelně, jako WTF? když se probudíte. Nemusíte jen ležet a guláš, nebo cítit, použít, dát mu pěstí do ramene, aby viděli, jak on je mrtvý a když ne probudit až do rána můžete ho dráždit o tom a aby ho, aby vám oplatky, aby se na to.

13. Dovolené sex se nikdy neomrzí. Líbánky existují z určitého důvodu a ten důvod je dovolenkový sex. Vykostění v přímořském letovisku v úterý odpoledne poté, co jste sdílené láhev Šampaňského je vždy lepší, než dělat to v posteli doma, když jsi si vědom vašeho iPhone.

14. Zkoušel jsi sexXxy spodní prádlo, ale on pořád chce jen vrhnout se na vás, když jste na sobě džíny a tričko. By vás zajímalo, proč, když jste byli datování, už jsi někdy obtěžoval s těmi, oční linky triky a nepohodlné boty.

15. Můžete se podívat na každé jiné střední-ústní a nestarat se o to. Tak dlouho, dokud jeden z vás nebude dívat na hodiny, nebo si uvědomil, jak roztomilé kočky je, že není špatné, nebo trapné místo, kde hledat.

16. Pokud něco vtipného nebo divného stane, můžete oba smát, nebo mluvit o tom, že právě tehdy a tam, a to nebude Nejhorší. Jsi hodil kondom na něj a fólie hrany hit jeho koule. Promiň, zlato/LOL.

17. Sex není o tom, dostat skvělý příběh na snídani na další den nebo lámání sucha, nebo jen dostat své kameny pryč. Je to o lásce. <<<3333

Napsat komentář