31 Kvě

17 Znamení, Že Jste Zoufale Potřebují Dovolenou

1. Když se probudíte, uděláte nesouhlasný zvuk (jako reptání nebo "Fuck my life") nahlas. Protože další den začíná, a vy budete jít do práce, a tak se bude dít, a nakonec zemřete.

2. Váš šéf má možnost donutit vás používat své dny volna, protože jste zapomněli, že máte i svůj život. Tyto dny jsou tak vzácný náklad, že jste v podstatě pocit, jako byste potřebovat, aby je zachránil pro Apokalypsu.

3. A pak můžete ztratit své dny volna pokud jste v jedné z těch firemních míst, které vám nedovolí převrácení dnů dovolené. A pak doslova lidí bude slyšet váš křik z vesmíru.

4. Jsi příliš do plánování, co budete mít na oběd. Jako, vážně, strategie a organizace, skupiny, Bezproblémové objednávky nebo v čele hnutí Skutečně Opustit Budovu. Příliš se na to, kámo. Jako "Trojan invaze do Říma".

5. Opuštění své kancelářské budovy na oběd se cítí jako luxusní výlet na Jamajku. Tento tropický vánek na Deváté Avenue cítím znovu naživu! Měl jsem se zastavit a získat pohlednici pro své blízké někde! Proč, ano, chtěl bych koupit tento $15 salát vyrobený z tří kusů zvadlých špenát a sny odložené, děkuji!

6. Jsi mrzutý, že se svými spolupracovníky, i když je máte rádi. Emily je tak v pohodě a příjemné, a to je hnací jste blázen. Vážně. Bat-kurva šílený.

7. Chcete vraždy své spolupracovníky, pokud se vám nelíbilo se jim, že moc začít. Bude to jako Rudá Svatba.

8. Jsi troll Troud při hledání muže vzít, aby si tři týdny volno na líbánky bez jakýchkoliv vedlejších oko od svých spolupracovníků. "Nemůžu se dočkat, až bude Paní jsem-zapomněl-jeho-jméno-mísy-cut-chce-spustit-na-Internetu-startup! No, do Bora-Bora! Udržet to skutečné, lidi."

9. Plochu je fotka z Karibiku, chatě hluboko v lesích, nebo si obrázek sami spokojeni s pálením, protože jste jít na, že jeden dovolenou! Před lety! Předtím, než byl Lincoln zastřelen! Pamatuješ?

10. Tří-denní víkend, že jste zapomněli o vás nutí věřit v Boha a Ameriku zase. V pondělí máme volno? Najednou mám nutkání postavit se v klidné a přeplněné místo a začít zpívat "America The Beautiful."

11. Myslíte si, že léčbu sami na carbo-naložený oběd bude až za skutečnost, že jste na dovolené od roku 2006, ale ve skutečnosti je to jen dělá budete cítit jako balón naplněný tukem. Pohodlí potravin je jen občas skutečně uklidňující.

12. I GChatting během práce je nudná. Dokonce i když váš přítel GChats o spaní se vzájemné chlap přítele, a jde do detailů. I to je nuda.

13. Plivat skalice na nevinné Facebook statusy lidí na dovolenou. "Oh, CAPE MAY, skutečný ORIGINÁL, JESSICA, VSADÍM se, že si MYSLÍTE, že JSTE CARRIE, SVÉHO PŘÍTELE SKUPINA TAKY, ALE NE, TY nejsi CARRIE."

14. Můžete začít se obává, že pokud budete ležet na pláži, budete nikdy dostat. Protože malý krab se přikraď se na hlavu a šeptat do ucha, "Zůstaň s námi navždy a stát Moře-Vévodkyně z Relaxace."

15. Kecy plýtvání časem bezcílné plány jako backpacking přes Evropu na jeden rok nebo výuky angličtiny v Číně pro rok začít znít zatraceně skvělé. Ty používají k soudit ty lidi, kteří potřebují vyrobeny životní zkušenosti, aby se stal mnohem zajímavější. Teď jsi jim závidím.

16. Pokusíte, aby se vaše víkendech, stejně jako dovolenou, jak je to možné. Pověsit do-nerušit znamení na dveře vaší ložnice. Sedět na slunci hodně s odstíny. Být den opilý.

17. V neděli, máte pocit, že jste zamířil do šibenice. Sotva užijte si sobotu, protože víš co přijde.

SOUVISEJÍCÍ:
25 Znamení, že Jsi Nadržená
13 Příznaky Máte Rádi Svůj Telefon Více, Než Váš Přítel

Napsat komentář