31 Kvě

18 Věcí, které Vědět O Datování Dívka S Mnoha Přáteli

1. Budete trávit hodně času s nimi. Její přátelé jsou všechno, což znamená, že neustále něco děje s alespoň jedním z nich. Ale není to jen snaží táhnout spolu — ona tě taky miluje a chce, abyste být součástí všech těch věcí.

2. Její nejlepší kamarádka je na prvním místě. Její vztah s její nejlepší kámoška je stejně důležité jako její vztah s její rodinou, ne-li více. Je to její první přítel, a ona bude drop všechno — i vás—, když její nejlepší kámoška ji potřebuje.

3. Nechci být ohrožen. To není soutěž. Bude tě milovat celým svým srdcem a duše příliš; jen jsme na mysli F když říkáme BFF.

4. Pravděpodobně má více než jednu nejlepší kamarádku a budete lépe znát rozdíl. Ano, můžete mít více než jednoho člověka považuješ za nejlepšího přítele. Nemám otázku, a rozhodně nepleťte si je mezi sebou.

5. To platí i pro její různé skupiny přátel. Tam jsou její přátelé z dětství, její přátelé školy, její přátelé z práce, její knižní klub přátel. Nemusíte být nejlepší kamarádi se všemi z nich, ale měli byste cítit pohodlně s alespoň několika přáteli v každé posádky. Znát všechny jejich životní příběhy by nebyl špatný nápad.

6. Ona tě bude soudit podle toho, jak se chováte její nejlepší kamarádka. Chováš se k ní jako zlato? Léčit její nejlepší kamarádka, jako je platinum krustě s diamanty. Všechno, co chce, je pro vás nejen vycházet, ale také stát přáteli; po tom všem, když to vyjde, budete součástí života toho druhého navždy jako její dva nejdůležitější lidé.

7. Budete mít spoustu kluků noci, protože bude mít dívčí noci docela často. Pokud se vám líbí, aby si sám čas, to je holka pro vás.

8. Její přátelé se připojit na vaše plány s ní. Oh, jsi šel na večeři s ní, po popadla drink po práci s přáteli? Lepší to změnit rezervaci ze dvou lidí na pět.

9. Chystáte jít na hodně svatbách, kde je družičkou, a musíte se bavit sami. To znamená, chatování s kamarády, a ne se schovávat v rohu s telefonem.

10. Budeš chodit na oslavy narozenin. Ne, to je práce Sally je nejlepší, není vysoká škola Sally. Její příští týden.

11. V podstatě, jen být připraven na spoustu skupinových aktivit.

12. Asi bys měl spřátelit se s ní, přátel, přítele. Jinak na to budeme mít spoustu malých mluvit, zatímco oni chichotat v rohu.

13. Bude mít mnoho, mnoho příběhů. Příběhy o její den. Příběhy o věc, která se stala na gchat. Příběhy o věc, kterou si pamatoval, se stalo na rozlučku se svobodou. Příběhy o tom, proč pět z šesti lidí na večeři nejsou přátelé s Kelly už, ale to nemůže zvednout, protože jeden člověk, který stále ji má rád. Ona ví, že je to hodně. Prosím, jen poslouchej.

14. Dělat plány s ní v předstihu. To platí pro všechny ženy, opravdu, ale šance jsou její rozvrh zaplní velmi rychle. Pomoci jí, aby se ujistil, že jste v něm pravidelně.

15. Pravděpodobně nebudete mít být sám s ní na její narozeniny. Spousta lidí ji ráda a chci, aby oslavili s ní. Zvláštní plány na den před nebo po, pro jen dva z vás.

16. Mnoho lidí se bude vážit na vaší životní volby. Zda byste měli vzít novou práci? Malý výbor z jejích přátel již o tom mluvili. Kam jdeš dnes večer na večeři? Rozhodli se, že moc, ať už to vědí nebo ne.

17. Pokud se vdávat, přijít na vaší svatební party bude pecka. Bude to opravdu, opravdu vystresovaný o tom, komu patří. Pomoci jí mluvit.

18. Je neuvěřitelně pozorný, ohleduplný, loajální. Proč myslíte, že tolik lidí trávit čas s ní? Chová se ke všem lidem, které miluje, opravdu dobře, včetně vás.

Napsat komentář