15 Čvn

3-Krok Plán, jak Zlepšit Své Šance při orgasmu

Stocksy

Velké studie snaží zjistit, kdo má více orgasmů než všichni ostatní potvrdili, některé věci jsme už věděli — stejně jako fakt, že heterosexuální muži mají mnohem více orgasmů během sexu než heterosexuální ženy. Ale podle David Frederick, hlavní autor 52,000 účastník studie, výzkum zjistil, některé orgasmu mezery podél sexuální orientace linek, které vědci byli schopni potvrdit předtím.

Studie, kterou provedl tým výzkumníků z Chapman University a the Kinsey Institute, zjistil (samozřejmě), že 95 procent heterosexuální muži hlásí při orgasmu vždy nebo téměř vždy během sexu. Poměrně, pouze 65 procent heterosexuálních žen uvedlo, že zkušenosti na to samé. Tady je místo, kde se studie dostane více zajímavé: Čísla za stejné sazby orgasming bylo 89 procent pro homosexuály, 86 procent pro lesbické ženy, 88 procent pro bisexuální mužů a 66 procent pro bisexuální ženy.

Takže, na základě tohoto (docela velké) studie, zdá se, že hetero ženy se vracejí (LOL) na posledním místě v orgasmu oddělení. Ale tam je naděje! Protože to, co vědci také dozvěděl, je šikovný trio pohybů, které zřejmě jsou nejvíce úspěšné v dosahování orgasmu pro ženy. Jak uvádí the Guardian, "zlaté trio", "genitální stimulace, hluboké líbání a orální sex" vážně zvýšil žena je šance na orgasmus. Tady to máte.

Pokud to je trochu moc pro tebe, výzkumníci byly správné v jejich hypotézu, že příjem orální sex sám o sobě je obrovský ukazatel toho, jak často někdo má orgasmus. Podle studie, "lidé, kteří obdrželi orální sex častěji měla orgasmus častěji." A tato skutečnost je dodáván s přidanou bonus! Jediná skupina, která nenahlásil více orgasmů, když dostali více orálního sexu byly rovné mužům. Doslova všechny jiné sexuální orientace sledovány tato studie uvádí, že "obvykle-vždy" orgasmu, pokud jsou "obvykle-vždy" obdržet ústní.

Takže v lihový "dvě mouchy jednou ranou," a pokud jste se zavázali ke snížení orgasmus mezera, poptávka více orální sex (pokud nejsi heterák).

Napsat komentář