16 Čvn

4 Způsoby, Jak Mu Udělat Lepší Partner

1. Vyhněte Se Štítky. Pokud se vám štítek někdo líný nebo lhář, bude se cítit jako, že na celý život. Horší, lidé ztratí motivaci ke změně, když jsme pocit, že vaše vnímání z nás je nastaven do kamene. Dát mu prostor, aby ještě vyhrát tím, že říká, "Když jsi nepřišel na večeři s mými rodiči, bylo to sobecké, a já vím, že to není, kdo jsi. To by pro mě hodně znamenalo pro nás trávit čas s nimi."

2. Posílit Své Nejlepší Okamžiky. Když udělá něco i trošku pravdu, dej mu lásku a pozornost. On vám dává malé překvapení? Řekni mu,, "To je tak sexy, že mám muže, který se o mě stará tak, jako ty." Cokoliv, co člověk slyší, je sexy, je zlato k němu. (Upozornění: nepoužívejte tuto moc pro zlo!)

3. Nastavit Ho Až k Vítězství. Myslete na své rané termíny jako šanci opustit stopy o vaše očekávání s trochou techniky zvané pre-rámování. Řekl: "Můj přítel je naštvaný, protože její přítel se nikdy otevře dveře auta pro ni. Je to škoda, když kluci nemají dělat ty malé věci." On nemusí mít ani za otevření dveří automobilu, a najednou, to je priorita číslo jedna.

4. Aby Bylo O Vaše Radosti, Není Jeho Selhání. Je ještě větší bordelář než ty? Namísto odsouzení, uveďte své normy: "musím žít v místě, které je čisté. Respektuji, že to není velký problém pro vás, ale pro mě je důležité, aby si můj domov." To odstraňuje ego. Bude šťastnější, prosím vás, než přiznat, že se mýlí.

Chci víc, víc, Matthew? Získejte svůj volný průvodce pro Cosmo čtenáři, "9 Magické Texty Žádný Chlap Nemůže Odolat," na 9Texts.com/Cosmo.

Tento článek byl původně publikován jako "4 Způsoby, jak Ho Učinit Lepším Partnerem" v červenci 2016 vydání Cosmopolitan.

Napsat komentář