28 Úno

5 Tipů pro Sex v Domě tvých Rodičů

Pro většinu lidí, v sezoně se skládá z hodně cestoval na návštěvu k příbuzným. Pokud trávíte dovolenou s jinými významný, že to bude znamenat dlouhou cestu do něčí rodičů,. Budete pravděpodobně zůstat přes noc, pravděpodobně v oddělené postele, nebo na gauč a z různých důvodů, které budete litovat poté, co vaši rodiče vám ostudné podívat druhý den ráno, budete pravděpodobně snažit mít sex. To je pravděpodobně jedním z nejhorších rozhodnutí, které budete někdy dělat ve svém životě, ale nejsem tu, abych tě zastavil. Místo toho, tady je návod, jak to udělat správně:

1. Přijmout situaci.

Stejně tak bys mohl akceptovat, že musíte jednat jako to je vysoká škola. Sakra, zkuste nutit sami zůstat potichu. Byl byste překvapen, jak zábavné to může být.

2. Přepněte ji.

Nejlepší způsob, jak mít sex na doslech svých rodičů, je, že nebude mít sex v doslechu svých rodičů, ty podivíny. Plížit se ven a pokusit se mít sex v autě, nebo keře, nebo váš soused podkroví. Adrenalin (zejména v posledním příkladu), může určitě zvýšit své libido.

3. Mít sex na podlaze.

Může to být překvapivé, ale váš starý twin postel je opravdu hlasité a nepříjemné. Hodit pár polštáře a deky na zemi. Tímto způsobem, nejste napínal své dětství prodeje velkých postelí a odesílání trapné, neustálé vrzání po celém domě s každým tahem.

4. Zapněte TELEVIZI nebo něco, cokoliv.

Ten by měl být nejzřetelnější. Nikdo nechce jejich rodinných příslušníků jednání je sex, pokud to není blázen. Doufejme, že máte TELEVIZI nebo rádio, nebo něco, co si můžete nahodit skrýt krásné a divné zvuky z vašeho milování. PRO TIP: nepřehánějte to až tak nahlas, že je zřejmé, děláš divný věci ve vašem dětství postel, chcete, jen mírně hlasitější než normální hlasitosti.

5. BONUS TIP: stále se můžete létat sólo.

Jen proto, že jste sami tento svátek, neznamená, že jste není dovoleno, aby třít ven, než vánoční. Všechny tyto tipy stále platí, a navíc dostanete bonus ještě jedna diskrétní metody: tekoucí sprše. Je to nenápadné, pokud jste tam sám, ale je to docela těžké ospravedlnit dvou lidí, kteří dělají něco společně ve sprše, že nebude zahrnovat nějaký druh vložení. Takže oslavovat skutečnost, že dostanete navíc jeden způsob, jak přijít v domě tvých rodičů! Nic o tom, že věta je depresivní!

Také, může někdo mi ukázat, jak na bloku mé rodiče z pomocí internetu? Potřebuju se ujistit, že nikdy vidět.

Napsat komentář