16 Čvn

5 Způsobů, jak Vydělat na Pejska Sex Intimnější

Když si myslíte, doggy-style sex, vaše první instinkt je pravděpodobně být nejasně vyděšená. Ne proto, že to nevypadá skvěle, ale protože je to často drsné a intenzivní, a může cítit trochu jako někdo, koho je sex se svou vagínou a ne vy — to není pocit chladu. erek-dysfunkce.cz zeptal autora a sex expert Ian Kerner, Ph.d., za jeho tipy na způsoby, jak se to tradičně zvířecí sex pozice trochu víc intimní.

1. Zkuste dělat to v poloze spooning, zatímco on vás drží v náručí. Na pejska se hodí k syrové vášeň, ale zkuste romantický, vášnivý verze, tělo proti tělu. Tulení verze vám dává možnost šeptat k sobě navzájem, a pro něj více vidět tvou tvář přes profil.

2. Mají ho začít více jemně. Na pejska dává lidi hodně pákového efektu, takže je pro ně snadné začít strkat pryč. Povzbuzovat ho, aby začít s pomalými, mělkými přírazy a pracovat až do hlubší, vášnivější, strčí vám umožní pracovat až do více intenzivní část, stejně jako v jakékoliv jiné pozici.

3. Nenoste špinavé mluvit do toho. Jít na sladké řeči místo. Pomocí jemné, milující jazyk místo toho, drsné, sexy talk je snadný způsob, jak vzít pejska z stojící na jemné a starostlivá.

4. Otoč se a podívej se na něj při sexu. Jedním z velkých problémů s doggy-style sex je, že nezahrnuje přímý oční kontakt, který může být klíčovým prvkem při vytváření sex cítit více intimní. Jen proto, že nejsi proti sobě neznamená, že nemůže mít, že. Zkuste se podívat přes rameno na něj, to je to, jak intimní a naprosto sexy.

5. Pomocí pejska se tam dostat, pak se přepnout to. Nemusíš začít v této poloze hned, ale pracovat se na to. Pak, jakmile jste blízko, řekni mu, že chceš přijít při pohledu do jeho očí a přechod do misijní nebo žena na vrcholu, takže můžete přijít blíž, než jste začali. Win-Win.

Postupujte podle Pruhu na Twitter a Instagram.

Napsat komentář