31 Kvě

6 Míst, Které Jste Nikdy Neměli Sex

1. V jedoucím autě. V podstatě z důvodů, proč byste si mohli myslet, ale pokud budete potřebovat studená, tvrdá fakta, Analýzy Nehod a Prevence zjištěno, že jedna třetina lidí, kteří přiznal k užívání sexu disky řekl, oni byli rychlejší, další třetina uvedla, že byli skáčou přes pruhy, a 11 procent uvedlo, že by pustil volant úplně. Vážně, jen zaparkovat auto. Je to prostě tak horké a nebudeš vraždit lidi.

2. V bazénu. Znovu, jo, to vypadá sexy jen ve filmech, protože voda je úžasné, a tak je sex, ale víš, co je úžasné? S chlorem změnit pH vaší vagíny tak moc, že to vede k kvasinkovou infekci, nebo pokud není silně chlorované, mají spoustu mikrobů, strčil do pochvy, což vede k infekci, která výzkumníci na University of California, Santa Barbara, řekl, je určitě věc, která se může stát.

3. V oceánu. Kdo nechce mít mořská panna sex? Oceán je jedním z nejkrásnějších, široký-otevřené prostory vůbec můžeš být, navíc tam není žádný chlór, a pokud budete mít štěstí, můžete vidět na dno a pocit, že jste stvoření na moře. Řekl, že jeden italský pár, který se snažil mít sex v oceánu dostal šílí slepené a žena musela mít její děložní hrdlo rozšířené, aby mohli vytáhnout je od sebe. Nejvíce trapné ambulance jízda.

4. Na balkon. Balkony jsou tak krásné, a pokud si nejste strach z výšek, což jsem pro jistotu mám, to dává smysl, že chce mít sex tam. Ale tady je to věc: Lidé jsou zcela tak umřít. Tyto dvě roztomilé teenagery, jen jsem chtěl mít nějaké jednoduché balkon sex a okamžitě zemřel, když spadl. Ne. Stojí za to. To.

5. Na písek. Vím, že příliš mnoho filmů přesvědčil, že tohle je nejlepší věc vůbec, plné válení svůdně (i když kdo je dělá, že mnohem válcování při sexu? Ale tak jako tak.), ale podle Alyssa Dweck, M. D., co-autor V Is for Vagina, ty by mohly skončit s bolesti, řezy, a (ew) infekce. Takže v podstatě vaše váleli romanticky mohla vést k svíjet v bolestech později, protože máte rány na vag. Přeskočit.

6. Porta-nočníky. Existují nejméně pět různých infekcí, které můžete získat od dělat to, a oni, protože věci, jako je průjem a zvracení, jen abychom jmenovali alespoň několik, takže stačí uložit váš sex časy pro nějaký bláto stan, který někdo staví z hippie sny a vosk.

Napsat komentář