31 Kvě

9 Žen, Otevřít O tom, Co se Stane s Vaší Sexuální apetit, Když Jste Těhotná

Existuje tolik mysticisms okolí sex, zatímco těhotná — mohli byste ublížit mu dítě! (budete s největší pravděpodobností nebude!), budete chtít mít sex pořád (možná ne), už nikdy nebudete chtít mít sex znovu (pravděpodobně nebude!). To je důvod, proč toto vlákno na Redditu představovat žen se skutečné o těhotenství sex je tak poučné. Zde je několik věcí, které by se mohlo stát mezi vámi a váš sexuální apetit, když jste těhotná:

1. Můžete jít na plný roh pes pro celou věc. Jedna žena říká: "zůstal jsem přes vrchol nadržený celou dobu prostřednictvím obou těhotenství. A ty pocity byly tak intenzivní, příliš. Nemohl jsem se nabažit. Já jsem v současné době v procesu stát se náhradní matkou. Je mi líto, že se chudák manžel."

2. Ty by mohly být nepříjemně blízko konce těhotenství. Jako jeden uživatel sdílí, "je To jen nepříjemné, v průběhu 3. trimestru. Ale z větší části můj sexuální apetit je jen zmenšil. Jsem skoro 15 týdnů se dítě #2 a můj sexuální apetit je k nalezení. Je to na hovno."

3 . Můžete začít silný a dusíme. Jedna žena akcie, "Můj sexuální apetit výrazně zvýšila moje první trimestr a to držel poměrně stabilní, dokud jsem hit měsíce pět a pak to prostě začalo mizí.

Zpočátku, to bylo jen těžší a těžší k orgasmu, až nakonec, po osmi měsíci, nemohl jsem se ani dostat sám vypne. Tam byl žádný pocit jiné než tření.

Vrátil se docela rychle po porodu, naštěstí, a já jsem vlastně ohlédnout docela s láskou na dobu, než jsme byly schváleny pro sex (6 týdnů) – líbali jsme se jako teenageři, za pár hodin, něco jsme se nějak zapomněli v našem téměř 20 let spolu."

4. Možná zjistíte, že se liší od těhotenství k těhotenství. Jedna žena říká, "První těhotenství, moje libido byl přes střechu, i když to bylo téměř neexistující v měsících před tím, než jsem otěhotněla. Jsem teď těhotná (7 měsíců), a to bylo úplně jiný, jsem masturbovat dobrý kousek, ale je to jako moje vagína je super těsný, a penetrace je opravdu nepříjemné, takže sex není opravdu děje, stejně jako jsme chtěli, aby to."

5. Možná zjistíte, že vaše nízkou sexuální apetit zůstává nízký sexuální apetit. Jedna žena píše, "nemám téměř žádný zájem o sex během těhotenství, nebo asi první rok a půl později, když moje první dítě a 7 týdnů mého druhého těhotenství jsou nějaké znamení."

"Můj sexuální apetit je obvykle velmi nízká. Já půjdu za 2 měsíce bez pocitu nadržený, když jsem si nevrznou, a to, když jsem ve vztahu (i když jsem nebyl tak dlouho bez sexu v letech, tak by to mohlo být více či méně času). Naposledy, když jsem byla svobodná jsem šel snadno 6 měsíců v kuse, aniž by skutečně přemýšlet o tom," řekla na závěr.

6. Možná zjistíte, že se liší od těhotenství do těhotenství, druhá část. Jeden Redditor píše: "První těhotenství jsem byla nenasytná bestie, nemohl jsem se dostat dost bodu, kde to bylo jako fuška pro mého manžela, ha. Ne, opravdu se mu to líbilo. Podruhé, byl jsem až kolem 6 měsíců těhotná, když se něco změnilo a já nebyl schopen se dostat pryč. Bylo to temné časy, za měsíců jsem bez orgasmu. Hrozné věci. Díky bohu, že je to dočasné."

7. Možná zjistíte, že se liší od trimestru trimestru. Jedna žena říká: "Prvním trimestru – ne. Vše, co jsem chtěl, bylo spát. Slavnější spát. Ve druhém trimestru jsem chtěl kostní CELOU DOBU. Třetím trimestru – jsem se cítil trochu více opotřebované, ale byl jsem pořád pěkně nadržený."

8. Možná zjistíte, že nejste zájem o sex vůbec. Jak jeden člověk píše, "jsem neměl žádné sexuální apetit se během obou mých těhotenství. Jsem 9 týdnů po porodu a jeho ještě vrátit."

9. A ne, že jste se zajímal názor chlapa, ale jeden člověk sdílet, že to byl "nejlepší sex na světě (mužský pohled)." Tak tady to máte! (Oh, a možná tyto orgasmu těhotenství pozice by vám pomůže začít? Šťastný těhotenství vykostění!)

Napsat komentář