16 Čvn

9 Znamení, že máš Sex v Nesprávné Poloze

1. Děláš něco, co jsi viděl ve filmu, že ve skutečnosti je to velmi nepříjemné. Jo, vypadalo to dobré v tom, že opakování Gossip Girl jste sledovali minulý týden ale ve skutečnosti, nohu udržuje křeče a tak nějak necítím pánev. Přeskočit.

2. Vybíráte své pozice na základě toho, jak tenký to dělá vypadáš. Pokud je váš hlavní starostí je, zda se podíváte tenký model v této pozici, šance, že by to mohlo být efektivní v tom, že jste pryč jsou docela slim. Navíc, pokud nebudeš spát s někým, kdo si myslí, že vypadají sexy ve všech polohách, tenký, nebo ne, to je větší problém.

3. Zkoušeli jste jiné polohy, jednou a přišel hned. Pokud máte jít-na pozici, která teoreticky myslíš, že by měl fungovat na jakékoli náhodné důvodů, které jste přiřadili k ní ("tímto způsobem, pokud chci, aby chytit vodu, můžu!"), ale nikdy to není ve skutečnosti, že dobrý, a pak jednou jste skončil v jiné pozici než veselý stupeň úspěchu, možná kapku své apriorní představy o tom, co pracuje pro vás. A k tomu konci…

4. Ve skutečnosti nejste dostat pryč. Pokud budete mít sex v jedné konkrétní pozici, ale nikdy opravdu dostat pryč v této pozici, nebo když myslíš, že je to jako lezení na klitorisu Mt. Everest, který zahrnuje 20 minut intenzivního zaměření, který by měl být docela dobrý indikátor.

5. Snažíte se zkazit vaše vlasy. To jde zpátky do žádné. 2, ale má méně co do činění s vaše tělo a více co do činění s myšlenkou, že nějak jsi to měl opravdu intenzivní sex, zatímco vaše vlasy a make-up zůstat dokonale na svém místě. Tohle není zatracená věc a ničíte vše, co pro sebe tím, že se zaměří na to.

6. Jste vždy nechat váš partner si vybrat pozici. Šance, že se chystá vybrat jen pozice, které vám umožní cítit nejlepším možným způsobem jsou mizivé, protože on není ve své skutečné tělo a pravděpodobně ani neví, co ta místa jsou. Nenechávejte to na něj! Ho otočit a dostat se do pozice, která je úžasné pro vás. Věř mi, bude do něj.

7. To vám dává pocit, odpojen od zkušenosti. Pokud budete trávit většinu času v tom, že sexuální pozice, se snaží vymyslet způsob, aby se vaše nohy ohnout dozadu, jako své dětství, panenka Barbie jen tak se můžete "dostat to pravé," neexistuje žádný způsob, jak to skončí v úžasné orgasmy.

8. To je přímo bolestivé. Sex by nikdy neměl být bolestivý — pokud je to účelné, BDSM potěšení-bolest jako výprask — takže pokud je něco bolí, poraďte se se svým gynekologem. I když tam není žádný větší zdravotní problém, ona může doporučit pozic, které by mohly fungovat lépe pro vaše tělo (a jen proto, že pozice nebude pracovat pro vás, neznamená, že jsi rozbitá. Je to prostě není vaše věc. Žádný velký.)

9. Jste oční kontakt s někým, kdo není váš partner na sex. Pokud můžete vidět váš soused Jerry přes žaluzie, je čas provést některé úpravy. Také, co je Jerry i doma?

Napsat komentář