16 Čvn

Co Dělá Muže zamilovat

Pokud by někdo mohl odpovědět na tuto otázku s konečnou platností, že by miliardáři. Oni by být v horní části new york times bestsellerů seznamu navždy s Harry Potter romantické self-help knihy. Láska se nazývá tajemný, že to byl citován jako důvod pro existenci, a dokonce byl nazýván "hořící věc." To jsou jen tři výklady, které jsou už všude. Tak proč se lidé zamilují? Právě jsme pryč celý další vrstvu hlouběji s touto otázkou, a nemůžeme ani definovat, co je to láska. To je jako ptát se studenta, který selhal medicíny a provést operaci mozku. A na vrcholu se, že všichni kluci jsou odlišné, všechny vztahy jsou různé, a to, co člověk chce, je neustále mění, jak roste. Takže, to je to operace mozku se děje na jedoucí vlak. Se snaží odpovědět na "co je kluci zamilovat se" je vážně nemožné ptal, ale tam jsou alespoň některé kousky pochopení, že nám může pomoct.

1. Série chemických reakcí v mozku. Pokud chceme mít opravdu základní, že koktejl chemických látek, které se zdají dominovat většina lidských interakcí: dopamin, testosteron, a několik dalších neopěvovaní hrdinové zaplavit mozek. Nebo, pokud si nejste do vědy, řekněme, že je to černá magie, Amorův šíp, nebo co to kurva stalo, že Lindsay Lohan film, kde ona přepínače štěstí s Chris Pine (což, upřímně, může mít také stalo v reálném životě na set nehoda, kdo ví). I přesto, že jen opravdu odpovědi na to, co se stane, ale to nevysvětluje, proč se to stane v první řadě. Co spouští tyto chemikálie? Je to opravdu dohad druhé jsme přestali mluvit o pití našeho mozku-barman slouží naše tělo, ale zdá se, že existuje několik stálice.

2. Cítí emocionální intimitu a hluboké spojení. Intimita je další nejednoznačný koncept… je-li láska je chléb, intimita je deli masa, které dělá celou věc sendvič. To je prohlášení, že se zdá, aby se dokonalý smysl v nominální hodnotě, ale je pravděpodobně také neuvěřitelně matoucí, když začnete zkoumat to… stejně jako láska. Ale pokud, z jakéhokoli důvodu, má pocit, že může hluboce věřit a mluvit a otevřít se (zejména v případě, že má pevný čas dělat to s ostatními), které mohou skutečně dostat ho na cestě k lásce. Intimita je základ, na kterém budete stavět dům lásky a pak můžete vyplnit, že plný deli masa, které je také intimita. Vztahy jsou dům plný masa. Možná jste tam byli pro něj po smrti v rodině, nebo jste mu byl na blízku, když se cítil jako nikdo jiný, jako by se snažil najít práci. Existuje mnoho způsobů, jak "dokázat", že máte hluboké spojení, a ani nemají být tak intenzivní. To by mohlo být jen, že miluje mluvit s tebou o cokoli a všechno a nikdy se cítí souzen.

3. Sex je skvělý. Nesmějte se, sex zvyšuje hladinu dopaminu, a to je klíčovou složkou v chemických látek, které podporují to, že milující pocit, podle Dr. Helen Fischer. Tak skvělý sex opravdu může, aby ho zamilovat. Takže ty časy, kdy vidíte dva lidi dohromady a přemýšlet, "já to nechápu. To musí být opravdu skvělý sex." dalo by se velmi dobře mít pravdu.

4. Cítí podporovány. Tam je hodně třeba říci o lidi, kteří si najdou ženy, které jim připomínají jejich matky. A jasně, bla bla bla Oidipus bla bla bla hrubého a také něco o Freudovi. Ale co je opravdu tam je touha cítit se bezpečně, cítit podporoval, mají "životní partner" v pravém slova smyslu. Chce někoho, kdo se chystá, aby se cítil pohodlně, doplnit jeho nedostatky. V nejméně hrubé, jak je to možné, váš životní partner opravdu je chtěl vyzvednout, kde vaši rodiče odešli pryč, takže to není blázen, aby si, že tam je nějaké překrývání. A podpora se projevuje v tunách různými způsoby. To by mohlo znamenat, že máš skvělou práci a příjem, mohlo by to znamenat, že jsi stará se o děti a dělat večeři, mohlo by to jen znamenat, že on vám naprosto věří a ví, že budete vždy vrátit ho a nikdy neopustí. To by mohlo znamenat, že budete napadat ho neustále dělat lépe, být lepší člověk.

5. Má pocit, že vás podporuje. Každý má rád pocit, chtěl, aby si myslí, že v "Život je krásný" z jejich vlastní… život… že věci by jít na sračky, když oni nebyli kolem. To je opravdu sobecké, ale opravdu pěkný pocit, vědět, že jsi instrumentální nějakým způsobem. Tak jen jako nápad, že chce, aby se cítil podporován, možná také chtějí, aby pocit, že je poskytovatel. Tyto jsou hodně základní, prvotní, vrozené pocity, které mohou přeplňování naše mozky do pocitu lásky.

6. Můžete odškrtnout všechny tyto boxy pro něj. Lidé chtějí vědět, proč muži padat v lásce, ale myslím, že to, co je opravdu se zeptal tady je to, co dělá jim zůstat v lásce. Je pravděpodobné, že nějaký vztah gumbo ze všech výše uvedených. Člověk může být schopen spojit se s mnoha různými partnery v mnoha různými způsoby, ale skutečně naplňující vztah se chystá zasáhnout všechny tyto věci nějakým způsobem, tvaru nebo formě. A to, co lidé hledají… jejich potřeby a touhy a to, jak ty věci jsou priority… jsou tím, co lidé unikátní. To je, jak lidé přicházejí, aby našli své "spřízněné duše" (pokud jste romantické), nebo "dobré kondici" (pokud jste pragmatik). A jako banální, jak myšlenku dva kousky puzzle do sebe zapadá, je to tak stereotypní, protože je to tak apt. Splní potřeby každé jiné. A udržování, že v mysli, tam je opravdu žádný způsob, jak "dělat" někdo zamilovat s vámi, krátké zlepšení své vlastní potřeby a touhy a nutí fit. Ale to opravdu není pomoci vám vyřešit hádanku, na konci dne, je to? BOOM MIC DROP.

Jen si dělám srandu, že to není tak hluboké. Já jsem jen jemně umístění mikrofonu zpět do je to stát místo. Velmi opatrně a velmi pomalu. Bolestně pomalu. Jsem zápasil s ním trochu. Stejně jako, jak jsme zápolit s láskou, nebo tak něco.

Napsat komentář