30 Lis

ELIXIRMAN – čínské add-on, aby erekci

Zlepšete svůj sexuální život s přípravkem ELIXIRMAN

Přinášíme Vám další recenzi na relativně nový přípravek na rostlinné bázi s netradičním a novým kariéru ELIXIRMAN. To je adept na podstatně zlepší nejen erekci, ale také sexuální výdrž. Neslibuje žádné nesmysly typu neuvěřitelné zvětšení penisu. Přečtěte si více v naší recenzi.

ZľavaMáme pro Vás speciální slevu na Elixirman. Pokud se rozhodnete pro nákup tohoto produktu, stačí do poznámky zadat zlv5dg a ušetříte až 5% z celkové částky! Chci uplatnit slevu a ušetřit…

Udávane vlastnosti ELIXIRMAN:

 • 100% přírodní produkt, certikovaný podle bezpečný.
 • Jedinečné složení.
 • Kapela se provádí po dobu až 72 hodin.
 • Zvyšuje sexuální touhu a výdrž.
 • Bez lékařského předpisu.
 • Za dobrou cenu (vynikající poměr cena/výkon).
 • Diskrétní a rychlé dodání do 24 hodin. Vždy na skladě.
 • Protože spolehlivě funguje pro většinu mužů.

Složení:

 • Panax Ginseng obsahuje směs několika desítek unikátních, silně účinných látek , které tvoří více než 20% hmotnostních sušeného kořene. Ženšen předčí běžné povzbuzující látky (káva, čaj, nikotin, energetické nápoje atd.). Jeho účinek začíná pomaleji, ale dlouhodobý a po všech stránkách zdraví prospěšný: při stresu a depresi pro lepší soustředění, paměť a ochota k fyzické námaze, regenerace svalů výrazně posiluje libido, potenci a erekci.
 • Kustovnica čínská – Plody rostliny Goji Berry jsou to nejcennější, co příroda nabízí. V Asii jsou její účinky známé a lidé je používají po mnoho staletí. Goji obsahuje celou řadu důležitých prvků. Plody kustovnice se mohou pochlubit obsahem 19 aminokyselin, z toho 8 esenciálních. 15% objemu plodů Goji Bobule se skládá z bílkovin. Bobule Kustovnice také obsahují velké množství minerálních látek a stopových prvků. Nejsme v nich železo, zinek, měď, vápník, fosfor, selen a germanium. V zralého ovoce najít až 11 mg železa na 100 gramů plodů. Ovoce Goji Berry je skvělý antioxidant. Obsahují beta karoten, zeaxantín, lutein, xantofyly, lykopen a Kryptoxantin. Málokdo ví, že jsou plody kustovnice čínské vydatným zdrojem vitaminu C. Obsahují až 500 krát více vitaminu C než pomeranče. Nesmíme zapomenout také na vitamin B, E, esenciální mastné kyseliny, cyperon betaín, zda solvativon. Plody kustovnice je účinným prostředkem pro boj s bakteriemi, plísněmi a mají protizánětlivý účinek. Mnoho lidí se používá ke snížení hladiny cholesterolu, že při léčbě sexuální impotence. Kustovnica čínská má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém.
 • Leskokôrka lesklé – čínský Ling Zhi – kouzelná rostlina, dobře roste v našich lesích, kde roste na kmenech nebo pňoch listnatých stromů (dub, ořech, platan, topol) v květnu až říjnu, je skutečnou hvězdou mezi léčivými houbami. V tradiční čínské medicíně se používá jako lék pro více než 4000 let a je zde symbolem pro dlouhý věk , dobré zdraví i nesmrtelnost. Lidé se proto také nazývá Houba štěstí .Doporučuje se při vyčerpání, psychické problémy, deprese, stresu, posiluje imunitu proti bakteriální a virotickým infekcím, mykóze, podporuje tvorbu krve, posiluje kostní dřeni, přirozeně potlačuje alergické reakce a pomáhá, má protirakovinné účinky a pomáhá při detoxikaci organismu.
 • Japonský jam – osvědčený a stabilní účinky na zlepšení sexuálního života
 • Alpínia lékařský – je vytrvalá tropická rostlina, která patří do čeledi zázvorovité . Vyskytuje se zejména v Japonsku , Číně, a Polynésie.Látky obsažené v Alpinia způsobit tvorbu žluči . Při pravidelném používání, zlepšuje trávení , upravuje nadýmání , je anti-a protihnačkovo . Vynikající je, aby se zabránilo plísní nebo jako afrodiziakum . Z venku se můžete těšit na podrážděnou pokožku, včetně pokožky hlavy, a zánět kůže . Je přidáno, například do pálivého koření nebo jako součást likéru
 • Šalvěj lékařská – Vytrvalý poloker s metlovité rozvětveným stonkem a oválnými našedlými listy. Vyžaduje priepustnú půdy a slunná poloha. Zberáme listy s nejmladšími částmi výhonů. Používá se jako koření, infuze má protizánětlivé a dezinfekční účinky , snižuje hladinu cukru v krvi a používá se jako podpůrný lék pro diabetes.

Typy výrobků ELIXIRMAN:

elixirman

ELIXIRMAN ® 2 prášky

Cena je 14,99 eur.

ELIXIRMAN ® 4 prášky

Cena je 27,99 eur.

ELIXIRMAN ® 6 pilulky

Cena je 39,99 eur.

ELIXIRMAN ® 8 tablety

Cena je 59,60 – 44,99 eur v slevy

ELIXIRMAN ® 10 tablet

Cena je 59,80 – 54,99 eur v slevy

V případě zájmu, můžete to udělat ZDE na OBJEDNÁVKU

Přinášíme VÁM jako bonus další speciální slevu!

Elixirman minigaléria

elixirman tabletky elixirman IMG_20160521_142441 (Kopírovat) elixirman dávkovanie a užívanie

 

Náš komentář:

Produkt ELIXIRMAN považujeme za velmi pozitivní z několika důvodů. První jsou samozřejmě příznivé účinky na zlepšení sexuálního života a kvalitní složení. Neobvyklý bonus a odročení procesu jejich nenásilnému prodeji tohoto výrobku, kde na vašich stránkách zmínit, že byste měli vyzkoušet některé z výhod, a když náhodou nefunguje, je to již více koupit.

Jako alternativu můžete vyzkoušet třeba ZEREX nebo mnoho dalších. Jak se říká, sto lidí, sto chutí, v tomto případě sto lidi, sto další výsledky někdo potřebuje jednu tabletku před sexem, další dva, atd., Tak mají korektní přístup k zákazníkovi.

Elixirman jako ztělesnění přírodních preparátů na erekci! Odnést to je slabá erekce s Elixirmanom!

Poznámka:

Dávkování ELIXIRMANU může být individuální, někdo vzít 1 tabletu, silný chlap zase potřebuje 2. Obvykle se však doporučuje 1 tabletu několik hodin před sexem. Nejlepší efekt dosáhnete, pokud budete mít tablety na prázdný žaludek, nebo se jen malé množství potravin v žaludku, pak efekt je nejsilnější.

Stává se také, že efekt přichází až na druhý den, nicméně, trvá dva dny. (většinou je to kvůli zákonu,plný žaludek,,.)

Bude to nahradit pestrou stravu a ne být přijata mladší než 18 let. let.

Pokud máte zkušenosti s asistenční produkty ELIXIRMAN, budeme rádi, aby se s námi o ně podělit v komentářích. Komunikace je samozřejmě anonymní.

Napsat komentář