28 Úno

Jak Mu Říct, že To předstíráte

\

Loni na podzim, Kinseyho Institutu při Indiana University zveřejnila výsledky z Národního Průzkumu Sexuálního Zdraví a Chování. Jeden do očí bijící zjištění: Muži myslela, že ženy mají více orgasmů, než ve skutečnosti byli. Osmdesát čtyři procent lidí v průzkumu uvedlo, že jejich partnerka zažila orgasmus během poslední době měli sex. Ale jen 64% žen přiznat, skutečně zkušený O. to je docela zásadní rozdíl mezi vnímáním a realitou!
Rozhodli jsme se vyšetřovat dále a provedla průzkum na erek-dysfunkce.cz. Osmdesát šest procent čtenářů řekl, že si nemyslím, že jejich chlap ví, že když budou předstírat, a 90 procent podvodníků říct, že nemám v plánu na vyprávění jejich chlap pravdu. Ale přináší academy award výkon hodný v budoáru pouze podporuje váš člověk, aby i nadále dělat v posteli věci, které nemají dostat. A to je sakra škoda.

Je těžké přijít čistý, a dostaneme, že. Sedmdesát-pět procent žen v naší anketě uvedlo, že měli strach, že ublíží jejich člověk pocity, když přiznali, že bych byla simulant. Tak jsme se obrátili na Debby Herbenick, PhD, ředitelka Centra pro Sexuální Podporu Zdraví na Univerzitě v Indianě, a autor Přečtěte si Mé Rty: Kompletní Průvodce do Pochvy a Vulvy, pro radu, jak se přiznej se bez drcení jeho ego, a pak ho nechal vědět, co opravdu chcete.

KROK 1: PROLOMIT LEDY

Protože se jedná o citlivé téma, je klíčové, aby zdůraznil svou roli v situaci, spíše než ji připnout na něj. "Chceš, aby vcítit se do své zkušenosti," říká Herbenick. "Pokud jste v rozpacích vaše obtíže s dosažením orgasmu, nebo strach, že dostane naštvaný, že vám to trvalo tak dlouho, měl bys mu to říct." To ukazuje, že jste se mu nedivím pro vaše vyvrcholení sucho. Zahájení konverzace mimo ložnici, když je plně oblečen (a méně zranitelné). Říct něco ve smyslu, "Hele, chci s tebou o něčem mluvit. Je to trochu trapné, tak jsem byl s těžko přinášet to až do teď."
Tady je další tip, který by ti mohl pomoct: V Herbenick výzkumu, zjistila, že ženy jsou mnohem častěji než muži uvádějí, že jsou "určitě ne", kdyby měli orgasmus při jejich poslední sexuální zážitek. Muži téměř vždy víte, protože tam je fyzický důkaz, ale ženy (hlavně mladší ženy) běžně vyjádřit zmatek a nejednoznačnosti.

Pokud to zní jako vy, Herbenick doporučuje vyprávění své chlap: "četl jsem v Cosmopolitanu, že ženy nemají vždy vědět, když mají orgasmus, a to mě přemýšlet. To, co děláme, se cítí neuvěřitelné, ale myslím si, že pokud jsme zkusit něco jiného, možná bych mohla zažít něco víc intenzivní. Rád bych to s vámi zkusit." Tímto způsobem, že si nebude myslet, že všechno, co dělá, je špatné, a že by mohl být zaujatý potenciál přinést ještě větší potěšení.

KROK 2: NASMĚROVAT HO SPRÁVNÝM SMĚREM

Začněte tím, že uklidňující mu, že jsi si užíval i bez orgasmu. "Dejte mu rekvizity pro věci, které dělá dobře," říká Herbenick. Pak mu řekněte, že chtějí pracovat společně, aby se dostat do velkého O a že sex může cítit ještě více úžasné, pokud jde o trochu jemnější, dodává prstu, nebo co to je, co potřebujete. Jen být konkrétní o tom, co byste chtěli, aby dělat. "Je to velmi frustrující slyšet váš partner říká, ‚Ne, to nebude fungovat, zkuste něco jiného,’" říká Herbenick. Pádný důkaz, samozřejmě, je vědět, co chcete, aby prozkoumala na sebe první , aby viděli, co vás dostane tam.

Zvažte také přivedl posily. Ačkoli mnoho lidí si myslí, že lidi jsou vystrašení, když si chce žena používat vibrátor při sexu, Herbenick je výzkum zjistil, že většina mužů jsou vlastně úplně šťastný, aby ji začlenit do sexu hrát-a někteří dokonce vidí to jako svlékání tlaku přivést vás k orgasmu pokaždé. Během diskuse, to zmínil jako něco, co by mohlo být zábavné, pak to přinesu příště vy a váš muž si nahá. Je to horké, semi-perverzní způsob, jak ukázat, kde se vaše horké skvrny jsou a jak se jich dotknout.

Napsat komentář