30 Dub

Jak Najít ty Správné Sexuální Polohy pro Jeho Penis

Pokud váš starý stand-by sexuální pozice nejsou řezání, zvážit jeho penis. Porno hvězdy Chanel Preston vypráví erek-dysfunkce.cz to, že najít tu správnou pozici pro vás může být více o to, najít správnou polohu pro jeho tvar penisu. Chcete poloze, ve které se jeho penis bude mít přímý kontakt s přední straně pochvy, takže to dopadne na citlivou oblast přímo za svůj klitoris. Preston navrhl několik způsobů, jak se jeho penis pracovat pro vás:

Pokud váš partner je vážně obrovský, penis-moudrý. Když máte co do činění s sklenici z poloviny plné-ale-i-poloprázdné situace, že spí s někým, kdo je pověšen jako obří, žena-on-top umožňuje, aby se obrnit proti jeho hrudi a pomalu tak pomalu, jak se vám líbí, dokud nenajdete to, co cítí pohodlně.

Když jeho penis křivky směrem dolů, doggy-style je skvělá volba pro vás a misionář asi nebude tak dobrý pocit. Držet zadní-vstupní pozice; můžete míchat to tím, že ho vstoupit do vás zezadu, zatímco vy ležet na břiše, z tulení pozici, nebo ve stoje ve sprše.

Když jeho penis křivky doleva nebo doprava, ležet na vaší straně kolena ohnuté, a nechat ho proniknout z push-up pozice, misijní styl. Vybrat, na které straně leží na v závislosti na tom, jak jeho penis křivky. (Ano, budete muset dostat své Sherlock Holmes-styl zvětšovací sklo a zjistit, který způsob, jak to křivek jako první.)

Když jeho penis křivky směrem nahoru, misionář, nebo jakékoliv jiné pozici, kde jste před ním, jako obkročmo na jeho klíně, zatímco on sedí ve vzpřímené poloze, bude se cítit skvěle. Pokud máte pocit, jako dostat blázen, zabalit vaše nohy kolem jeho pasu, nebo ho držet proti zdi, zatímco on stojí.

Napsat komentář