16 Čvn

Tajný Život manželských párů: Podvádění Nechtěl Zničit Naše Manželství

Alaina je 27 a Preston je 26. Jsou spolu už šest let, ženatý čtyřikrát.

Alaina: potkali Jsme se v únoru roku 2008, začali jsme spolu chodit v dubnu, a my jsme se zasnoubili na začátku Května.

Whoa.
Alaina: Jo, bylo to velmi rychlé, to byla smršť. A pak jsme se vzali v říjnu 2010. Náš nejstarší byl 3 měsíce a byla jsem těhotná s naším druhým, když jsme se brali.

Počkejte chvíli.
Alaina: Jo, já jsem otěhotněla dva měsíce po tom, co jsme měli naše první dcera.

Takže jste pravděpodobně oficiálně zrušeno mít sex, jako to, co, dva týdny před tím?
Alaina: nebyli Jsme. Nebyli jsme! Mohl jsem vytáhl, ale cítil jsem se špatně pro chlapa. [Smích.]
Preston: hej, hej, Hej… To je dva-cesta street! Neházej to všechno na mě.
Alaina: docela To byl ty, i když!
Preston: vezmu 51 procent.
Alaina: [Smích.] Jo, tak v rámci naší první rok manželství, máme dvě děti, a naše dcery jsou méně než rok od sebe — jsou to 10 měsíců a 28 dnů. A teď máme číslo tři na cestě.

Wow. Takže pojďme zpátky nahoru. Řekni mi, jak jste se seznámili.
Preston: Když jsme se poprvé potkali, byli jsme oba v AA, a já ji viděl poflakovat se nějaké společné přátele a jen jsem sledoval ze vzdálenosti asi měsíc, protože jsem myslel, že je mimo mou ligu. Konečně jsem postavil odvahu požádat o její číslo a bylo to.
Alaina: když jsem ho viděl poprvé to bylo na setkání. Dostal medailon, jeho šest-měsíc medailon, a já jsem seděl mezi dvěma holkami jsem šla na léčbu, a když vstal, trochu jsem loktem, jako třeba "zabírám si tuhle!" On byl prostě příliš roztomilý — jeho oči, jeho všechno. Dostal mě, "Ahoj, mé jméno je Preston." Během několika týdnů, řekl jsi, že jsi do mě zamilovaný.
Preston: No, věděl jsem, že po prvním týdnu jsem byl v lásce, ale nechtěl jsem to říkat, protože jsem nechtěl, aby ji vystrašit, jako, Kdo je ten úchyl?
Alaina: Když jsme se poznali, byli jsme oba žijí v střízlivý domů. Pravidla můj střízlivý domu byly přísné: žádné randění, žádné chlapci, nic víc, než platonický vztah nebo tě vykopli z domu. Takže jsem musel držet opravdu hush-hush, opravdu tajné, protože jsem věděl, že tohle bylo jiné. Věděl jsem, že to bylo něco opravdového. Více jsem se bála, že ho ztratí, než jsem byl vyhozen z mé střízlivý dům.

Pěkná věc, o setkání s někým, když jste v léčbě a jsou v léčbě je jako, Oh, teď jsem se náhle zájem o střízlivý člověk? To je něco jiného.
Alaina: Jo, bylo to divné, protože oba jsme dělali kompletní 180s v našem životě a my jsme se snažili zjistit, kdo opravdu jsme chtěli být a jak chceme žít. Trochu jsme přestavěli naše životy s ostatními.

Co na ní bylo tak zvláštního? Řekl jsi věděl, že první týden. Myslím, že můžu říct, že je krásná, ale …
Preston: Jo, rozhodně je velmi krásná, ale ona je prostě tak chytrý, tak jistý, opravdu odchozí. Prostě všechno.

Jste v procesu plánování svatby, když jste otěhotněla, nebo jak to šlo dolů?
Alaina: zjistili Jsme, že v říjnu, že jsme byly těhotné a vzali jsme se rok od okamžiku, kdy jsme to zjistili. Chtěli jsme rok plánovat a šetřit. Vzali jsme se na rozpočet. Mám obrovskou rodinu — máma je třetí 13 a můj otec je druhý 10 a rodina je číslo jedna, takže jsme věděli, že budeme mít velkou svatbu na ne-velmi-velký rozpočet. Udělali jsme všechno, co jsme mohli mít všichni, které jsme chtěli, ale neudělali jsme všechny velké zvonky a píšťalky. Spoustu rodinných přátel pomohl ven. Jeden z moje máma je nejlepší kamarádka je květinářka takže ona květy na náklady. Udělali jsme naše vlastní pozvánky od Walmart, že náklady us $23.
Preston: A oni vypadali opravdu pěkné!
Alaina: Jo, oni byli perfektní. Jsme stále je to opravdu jednoduché.

Jsi platit za to, nebo vaše rodiče?
Alaina: Naši rodiče oba pomohl
Preston: A udělali jsme platit za část.
Alaina: Máme 300 lidí tam a vzali jsme se za $15,000? Bylo to formou bufetu. Moji rodiče udělal otevřený bar na večeři a cash bar.

Doufám, že se můžu zeptat na tuto otázku, a to nechci urazit ani tebe, ale nevím, jak lidi dostat těhotná, ne na účel. Chápu, první, protože na začátku jste všechny vášnivé, ale ten druhý je ten, že jsem více zvědavý.
Alaina: budu znít hloupě, jako [někdo] kdo neví nic o její tělo. Předpokládala jsem, že pokud jsem nedostala menstruaci po porodu, že jsem dobré jít stále. Jako, stále ještě můžeme dělat to, a já se nechystám otěhotnět, ale to se nestalo. Takže jakmile jsme měli ten druhý, to bylo jako, "Jste na to čas!"
Preston: A zvládli jsme to za tři roky! A pak jsme začali s rozhovory o tom,, "OK, chceme mít číslo tři?"

Viděl někdo z vás máte nějaké obavy o manželství?
Preston: při Pohledu zpět na to, ne, nebyl jsem strach. Sedí tam, kde jsem teď, tam je věcí, kéž by jsme udělat trochu jinak. Přála bych si chodit do školy a dostat se do kariéry, než jsme začali s dětmi. To by bylo jednodušší. Nebylo to nejjednodušší.
Alaina: Tam bylo mnoho vzestupů a pádů. Myslím, že jsme byli oba tak mladí, oba jsme byli trochu naivní si představovat, co naše manželství bude vypadat. Víš, bílý laťkový plot, jak se dostat do hrát ženu, hraje manžel. Pro nejvíce se rozdělit, je to jako, že ale my jsme byli přes wringer několikrát. Tam byl čas, kdy jsme si nemyslel, že to zvládneme.

Můžeme mluvit trochu konkrétněji?
Alaina: prošli Jsme období před dvěma a půl lety, kdy mě podváděl s jednou z mých nejlepších přátel, a že bylo těžké se s tím vyrovnat. Samozřejmě, že jsem mu odpustila, ale dostat zpět na pocit, že celé znovu, pocit, že jsme to "my" znovu, je tam stále problémy …
Preston: To není to, co to bylo.
Alaina: Oba pracují na citově investován jeden na druhého. Nejen, že manžel a manželka, protože jsme manželé a řekl, že sliby, ale ve skutečnosti je tam jeden pro druhého a vzájemně dávají opět první.

Co jste vyřešili o tom, proč se to stalo?
Alaina: Jste pocit, že jste nedostali to, co jste potřebovali z manželství.
Preston: Jo, měl jsem pocit, že to byl velmi jednostranný. Cítil jsem se, jako bych byl trochu mluvil dolů docela dost a já jsem dělal většinou kolem domu a já jsem cítil, jako bych nebyl dostat to, co jsem potřeboval, emocionálně a fyzicky.
Alaina: A byl jsi s důvěrou v její o tyto pocity, které jste měli o manželství.
Preston: Správně. Byl jsem s ní o tom mluvit, místo aby mluvili, aby Alaina. Upřímně řečeno, byl jsem strach, aby přístup [Alaina] s těmito věcmi, takže zase jsem byla stáčet to, a pak jít přes špatné zásuvky. A pak nebyli jsme střízlivý, tak tam byl večírek a v opilosti jsem … víš, že jsem udělal chybu.

Přiznal jste se?
Preston: Ano, jsem to udělal.
Alaina: O měsíc později. Mohl bych říct, něco je špatně — on se choval opravdu vzdálené a nějak rozohňovat trochu. Tam byly podobné situace, kdy není mi řekl, jak on je opravdu cítil, protože on je chtěl udržet mír, nebo se bál, jak budu reagovat. Můžu být velmi náročné. Můžu být velmi konkrétní v iracionální způsob, a to je ještě horší, když jsem těhotná.
Preston: A to ještě stane v našem vztahu a to je něco, co jsem opravdu potřebujete pracovat, takže to není dostat do tohoto bodu. To není dobré pro nikoho.
Alaina: Ale myslím si, že proto, že jsme měli tak skvělé příklady toho, co manželství by mělo být a co skutečné manželství vypadá to, že oba jeho rodiče a rodiče, jak se mě týče, já se nevzdám. Nebudu přestat na něj, nebo nám. Mohli jsme to vzdali a šli každý svou cestou a říká, že to skončí, ale nikdy jsem nebyl ochoten to udělat a musel jsem ho přesvědčit, že pár krát.
Preston: jsem typ člověka, který někdy chce snadný způsob, jak ven. Je to docela vtipné, z její táta říká, "Ne, nevezmeš si mou dceru," když jsme se hádat a on si teď přijde mě vyzvednout a půjdeme se projet a pokecat. Dá mi příklady těžké časy, že je prošel a on řekne, "To je snadné, aby se vzdali, jít dál. Je těžké se držet to." A myslím, že je naprosto v pořádku. Co mám teď, je všechno, co chci. Chci, aby bylo na stáří dohromady.

Jak se váš sexuální život změnil od té doby, co jsi ženatý?
Alaina: Když jsme spolu začali chodit, myslím, že to bylo …
Preston: pár krát za den?
Alaina: Jo! Byli jsme 22 a 23 a žijí společně, a nemohli jsme se nabažit jeden druhého. Ale když jsem byla těhotná s oběma našimi dcerami, chtěla jsem s ním mít nic společného. Byl jsem jako: "Fuj, ne mě políbit! Nedotýkej se mě. Drž se ode mě dál."
Preston: Za sedm měsíců s tím druhým!
Alaina: šli Jsme na sedm-měsíční období sucha s dítě číslo dvě a já se nad ním slitoval a koupil ho nějaký sexuální hračky? Na pomoc? [Smích.]

To je dobře!
Alaina: Který pomohl trochu. Ale teď chce jít na nákupy pro více, protože jsem znovu těhotná a chce něco nového a jiného.
Preston: já jen nechci jít další sedm měsíců! [Smích.]
Alaina: nedivím se ti. Nedivím se ti! Ale myslím, že jsme si uvědomuju, že je to kvalita, ne množství. Pro mě tak jako tak. Pořád je to množství chlap.
Preston: jsem moc do množství, protože kvalita je vždy skvělé.
Alaina: [Smích.] Díky, zlato.

Co je nejlepší věc, co můžete udělat pro své manželství?

Preston: Tento výlet do Mexika, vzali jsme si na začátku tohoto roku. Bylo to moc hezké, protože jsme vždy obklopen dětmi nebo v práci, a když jsme se konečně dostat pryč a je to jen na nás, připomíná nám, proč jsme se dali dohromady a to nás přivádí blíž k sobě. Musíme udělat ještě víc.

Přinést rozhovor plný kruh, a nemusíme jít sem, pokud nechcete, aby, ale, kde jsi na tom s vaší střízlivosti? Je to faktor ve vašem životě?
Alaina: nebyli Jsme střízlivý za pár let. Pro mě to bylo velmi nutné jít na léčbu a které mají být investovány v AA. Byl jsem střízlivý, už skoro tři roky a já jsem jen potřeboval čas, aby růst a zrát a učit se ze svých chyb. Potřeboval jsem AA na pomoc mě učit, jak být lepší člověk, že to bylo OK jen otočit úplně a říct, "Ne, já nebudu ten člověk už. Nebudu se stýkat s takovými lidmi a dělat ty věci. Já jsem udělal a já jsem chtěl být jako někdo nový a já nevím, kdo to bude ještě, ale to je to, co budu dělat." Být střízlivý na to čas dovolil, abych se tím člověkem staňte.
Preston: jsem opravdu rád, že jsem šel přes něj, protože jsem se hodně naučil o sobě a proč dělám některé věci, které jsem dělat. Jsem mnohem víc v kontaktu emocionálně, než jsem byl předtím. Potřeboval jsem se soustředit na ní a děti a školy, a já jsem neměl to rozptýlení, jít ven s kamarády pořád. A teď je to docela jiná věc — když jste skutečně dostat vidět své přátele, dáte si pivo nebo dvě s nimi. Občas mohu dopřát, ale snažím se udržet to na minimum. Hodně z toho je jen roste. Nemůžeš žít životní styl jste byli, když vám bylo 20.
Alaina: Naše priority v životě posunuly mnohem.

Na co jste nejvíce těší na vaše manželství?
Alaina: stárnu. Chci vidět, jak vypadá, když je starý.
Preston: Co? [Smích] já jsem jen nadšený, zvlášť teď, že dívky jsou trochu starší, jen mít svého nejlepšího přítele, aby si to s vámi a sledovat je, jak zažít nové věci a věci, které mají přijít s je k popukání. Já jsem jen nadšený, že ji mám sledovat, jak ty děti rostou.
Alaina: Jo, a jsem nadšený, když jsou z domu, a ty a já můžeme dělat, co chceme.
Preston: to bude taky sranda.

Vy a váš manžel chci říct svůj příběh? Nebo víte, že skvělý pár, kteří by měli říkat oni? E-mail [email protected] předložit pro tento sloupec.

Tajný Život manželských párů je týdenní série rozhovorů s páry o věci, které nikdo vám řekne o manželství. Kontrolujte každé úterý na nový rozhovor. Dříve: láska z Dětství S Trýznivou Příběh Narození.

Jane Marie je spisovatel žijící v Los Angeles. Sledujte ji na Twitteru.

Napsat komentář