15 Čvn

Vánoční Strom Vypadá Jako Anální Kolík

Paris Tree

Tam je obří, minimalistický strom, socha uprostřed Paříže, která vypadá téměř přesně jako obří, zelené butt plug (přes Jezábel). Chci říct, pokud bych měl jít na design, obrovský, zelený anální kolík jako uměleckou instalaci, bude to vypadat přesně takhle. Neříkám, že je to určitě butt plug, ale já říkám, že nemůžeš udělat nic, aby to vypadalo více jako anální kolík. Jsi to mohl udělat mnohem víc, aby to vypadalo jako Vánoční stromeček, i když, takže stačí vzít v úvahu všechny.

Instagram

Umělec Paul McCarthy, trvá na tom, že je to úplně jen strom, ale to je ten stejný chlap, který jednou zvracel spoustu a pak dát panenku Barbie do zadku jako součást umění show. Osobně, budu předpokládat, že ten, kdo dává věci do zadku pro umění znamenal pro to, aby se méně "Charlie Brown Vánoční Speciál" a více "Browneye Speciální pro Charlie Vánoce", které mohou nebo nemusí již být skutečný porno filmu.

Místní obyvatelé jsou opravdu naštvaný na celou věc. Tak rozrušená, ve skutečnosti, že někdo praštil McCarthy třikrát do obličeje, jakmile byla instalace dokončena. Tvář-puncher byl velmi smutný, že McCarthy by se dal butt plug uprostřed Paříže, a také to, že McCarthy není ani francouzi. Po ránu v obličeji, McCarthy přiznal, že socha "začalo to jako vtip." Vtip, který je nyní obrovský anální kolík ve středu jeden z nejznámějších měst na světě. Veselé Vánoce a bůh vám všem požehnej.

Napsat komentář