31 Kvě

Výzva 22

Časopis

Cosmo Výzva: Aby se sexuální pozice založené na jméno Špinavé směrem Dolů Psa, a to vyzkoušet dnes večer.

Včera jsem listovala kanály a narazil Going the Distance. A já bych nechal přehodit (nenáviď mě, že to říkám, ale nejsem velký Drew B. ventilátor), ale to byla scéna, kde ona a Justin Long jsou s pomalým, sladký, romantický, dokonale osvětlené, intimní, sex, pravděpodobně s nějakou úžasnou píseň v pozadí, a byl jsem uchvácen. Vy si, že bych byl nějaký 11-letý, který koukal na sex scéna poprvé. (Hmm, hádám, že děti v těchto dnech obvykle nedělají to k 11, aniž by viděli sexuální scénu. Fuj, cítím se starý.) Ale nemohla jsem se přestat dívat. Justin není to pro mě (s výjimkou těch, Mac/PC, reklamy a myslím, že je to spíš o tom, že jsem blázen do Apple produktů), ale v tu chvíli, nikdy jsem nechtěl být pod Justin Long tolik v mém životě.

A pak mi to došlo. Byli—omluvte mě, když jsem roubík tento výraz—milování. Nenávidím frázi. Jako, pohrdat, opovrhovat. Ale to je přesně to, co dělají, a tam je žádný jiný způsob, jak to popsat. A o chvíli později, něco jiného, co mě praštil. Je to už dlouhá doba, co D. a mám—musí potlačit dávivý reflex—made lásku.

Nechápej mě špatně. Sex, jak všichni víte, byl dobrý. Často zatraceně dobrý. Ale láska nebyla provedena, jak je pozdě. A chybí mi to. (OK, jak už jsem napsal, že, musel jsem potlačit další druh fyzické reakce, trochu knedlík v krku.

Teď, nechoďte čtení v této a začít myslet, že něco v našem vztahu, bla bla bla. (I když, ano, to je asi to, co bych považoval, kdybych byl tebou.) Ale myslím si, že jsme dočasně zapomněli, že sex nemusí být agresivní a hot-n-prostopášný celou dobu.

Po scéně skončil, jsem rehinged mi čelist, zvedl telefon a volal D.

"Co teď děláš?" Zeptal jsem se, když se zvedl.

"Sledování TELEVIZE."

"Bude Vzdálenost?!"

"Uh, nevím, co to je, ale ne."

"No, já jsem a to mě chtějí vidět a jít s tebou."

"Ten film se mi líbí! Pojď sem!"

Jsem se zastavil. "OK, ale já nechci mít sex. Chci, aby……intimní non-sex sex."

"Nemám ponětí, o čem mluvíš, ale přijít na některé non-sex sex."

Jsem zamířil a řekl D. o mé poznání, a jak jsem se cítil. Naprosto mě pochopil a řekl, že to, co miluje o hákování mě je, že je vždy jiný a nový pocit. A že pokud jsem chtěl zkusit něco trochu jiného (tj, klidnější, pomalejší), byl pro.

Řekl jsem mu, že bychom měli vytvořit sexuální pozice, jak na tuto výzvu, ale měli bychom přijít s jedním, který nebyl pejska. Cue vzhled mírné zklamání v. D. oči. Promiň, kámo, ale doggy styl není to, co přijde na mysl, když myslím, že o milování. Byl jsem schopen říct, že to bez dávení, že čas!

Tady je to, co jsme přišli s:

D. seděl na gauči s jeho nohy zasadil na zemi. Jsem obkročmo ním a omotal nohy kolem jeho trupu. Jakmile byl uvnitř mě, on uchopil mou hlavu s jeho pravou rukou, dát mu jeden nechal na mé dolní části zad a naklonil se dopředu. Daleko dopředu. Takže moje hlava byla téměř dotýká podlahy. Pak on pokračoval k tahu slash skály a zpět.

Dal jsem si nohy na opěradlo pohovky a chytil D. ramena. Byl opravdu hluboko uvnitř mě a každý tah se cítil opravdu intenzivní.

A tady je nejlepší část: jsme udržovali oční kontakt téměř po celou dobu. A nic jsme neřekli. Myslím, že jsem se snažil napodobit Bude Vzdálenost scénu, co jsem viděl předtím (Jdi, mě soudit. Soudím sebe!) a. D. byl jen po mé tiché vést.

Pozice povolena pro úžasnou stimulaci klitorisu, ale myslím, že D. byl ve skutečnosti příliš hluboko, aby zasáhla svůj G-bod (je to možné?). Potřeboval jsem D. se pohybuje v mírně více okružní cestě, když jsem šel k vrcholu, tak jsem zašeptal pro něj, aby zůstali v klidu a začal jsem se pohybovat boky v malých kruzích (vážně, spíš jako ovály), až jsem se dostal blízko. Pak sklonil jsem nohy a omotal si je kolem jeho trupu znovu, takže jsem mohl vytáhnout ho blíž ke mně. Jsem klenutá záda, dokončil několik kruhů a bum. Orgasmus.

D. sledoval, jak bez pohybu nebo říkám něco, jak jsem se udělala. A když jsem se vrátil na této planetě, a začal jemně tlačit znovu. O minutu později, když skončil, vytáhl mě do sedu a objímala mě těžké.

Kdyby to byl film, by jsme měli perfektní, slow-motion, simultánní orgasmus bez jakéhokoli nepořádku nebo clean-up. Ale nejsem Kreslil a není to Justin a tohle nebyl film, tak si nemůžu stěžovat.

Pak D. odešel-scénář a zašeptal mi do ucha, "miluju tě tak moc, je [vlož mé celé jméno zde]." JLong, nemáš nic na můj vedoucí muž.

OK, já umírám vědět, jestli někdo má zkušenosti, co jsem udělal já—pocit, že ty a tvůj chlap jen mít sex, ale ne lásku. Nebo je to naopak, že máte pocit, že jste vždy mít pěkné, krásné, intimní sex, ale jen zřídka effing. Také, pokud jste si museli vybrat mezi bouchání porno-styl a dělá to Going the Distance-styl pro zbytek vašeho vztahu, které by to bylo?

Napsat komentář