30 Dub

Wattpad na Cosmo: Co se Stane, Když Svobodná Matka v programu na Ochranu Svědků se Zamiluje do Muže, Hrozí Odhalit Její Identitu

Spice up missionary styleand feel superdeep penetration by drawing your knees toward your chest and graspingthe back of your thighs. You can also place the soles of your feet on his chest or, if you're really flexible, prop your ankles or legs up onhis shoulders.

Každou středu, erek-dysfunkce.cz bude vydání jednoho výpisu z výjimečné Wattpad fiction příběh. Tento týden, Zaměření, velmi horký příběh o @Fallon DeMornay.

Navzdory každý jeho trik a taktika, Eva nebyla nepohnula o píď a když přišel čas zaplatit účet, on se nenaučil nic moc, že neměl již známo od začátku.

Dovednost, našel divoce vzrušující.

"Jsi spíše působivé." Držel otevřené dveře restaurace, dovolil jí, aby vystoupil před ním do hučení ulici.

Pashmina omotal kolem jejích ramen, Eva usmál se stydlivě se na něj z pod snížila řasy. "Nevím, co tím myslíš."

"Ne." Marshall zavrtěl hlavou s úsměvem. "Mám nás zavolat taxíka?"

"Není třeba. Jel jsem tady."

"Vyprovodím vás k autu."

Ona neparkoval daleko. Hned za rohem v otevřené hodně zastrčený mezi dvěma byty. Marshall časově okamžiku dokonale, tak, že když se otočila, aby popřála dobrou noc, on dělal jeho pohyb.

Byl hladký, ruce posuvné kolem pasu, beze spěchu, s poklidnou úder rukou kolem boků. Dává jí čas reagovat, odtáhnout se — pokud to bylo to, co chtěla.

Eva stál na svém a jeho ústa následoval další, zašeptal třít proti její čelist, odstředěné zubů proti její rty. A když se rozešli, uvítala pozvání, skočil v.

Pomalé a hluboké a důkladné.

Hrdelním hum předla v zadní části krku a tekla s povzdechem. Že by se políbili hodně v průběhu let, a rozhodně nebyl bez své vlastní dovednosti, ale tento muž byl oheň.

A elektřiny. A zesvětlení.

Vše zabalené v jedné lahodné balíček svalů a muže. Její ruce se zvýšil obrat přes široká ramena, přitáhla ho blíž tak, že dva dobře tónovaný těla kartáčovaný a škádlil.

Firma tvrdé linie proti měkké, ochotný úhlů.

Ach bože, zapomněla, jak dobře to mohl cítit.

Ty rty sklouzl jí hrdlo, pomalu jako med dolů lžíci. Líný průzkum s zuby a jazyk do eviny oči zkřížené. Jeho ruce natáčení její strany, palec krouží pod kolo, plnost jejích prsou. A když zuby potopil do jemné lalůček jejího ucha, ona zakňučel přes sténání.

Pokud to stále nahoru, ona by být připraven a ochoten mít ho vzít ji na kapotu svého auta. Chodci a kolemjdoucí se propadnu. Sténání, ona přichycena jí prsty do vlasů a hladově tahal neuvěřitelné, že z jeho úst vrátila pro další kost-tání polibek.

Lisování proti každé duté a linii jeho impozantní tělo. Potřebují teplo, tření a kontaktu. Eva chtěla, že svalnatý stavět na sto různých způsobů, a všechny z nich horké a zpocené a nádherně nahá. A ona to chtěla hned.

"Měli bychom jít." Eva se potopila zuby do masité, spodní ret. Zatahal. "Měli bychom se odsud dostat." Nebo zadním sedadle by. Kolo, alespoň.

Marshall zasténala proti sugestivní malé kousnutí a jak se její prsty zkroucené kolem pasu. To nemusí být génius, aby pochopit, vědět, co tím myslela. Jen idiot by mohl říct, že ne … Že by jen v plánu ochutnat, ochutnat, aby rozptýlila rostoucí změti třeba, že nebyl schopen setřást, protože ten první, udýchaný polibek na pláži.

Bože, on ji chtěl. Bolest z jeho erekci, měl ho téměř cross-eyed a druhý delší, byl si jistý, prosit. Ale někde v dálce, v nejhlubších zákoutích jeho soudržné myšlenky, instinkt ho varoval před pohybující se příliš rychle.

"Jo, to bychom měli." A když ho zabil, Marshall ji nechat jít. "Neboj se o mě, vezmu si taxíka. Dobrý večer, Evo."

Nevěřícně, zábavní, intrik, a teplo sexuální frustrace, vše zabalené v omráčený výraz stojí za to zachytit na film, pomyslel si. A usmála se. Tak on to nebyl jediný zachycen v rozházené posteli dnes večer.

"Jsi si jistá?" Předstírat, že ona nebyla překvapená vyžaduje soubor dovedností, Eva ještě neměla vlastnit. On říkal, ne? Jde pryč? Tam byl zvrat neviděla přicházet. Ne po takhle líbat.

Ona ochutnala jeho hlad, cítil nával třeba stoupající pod kůží a jak se jeho ruce ruka pevně na její tělo, ty dlouhé, hbité prsty protahuje kolem pasu, byla si jistá, že byl jen krůček od ripování šaty z jejího těla.

Klikněte zde pro pokračovat ve čtení rozostřený.

Chcete být nejlepší spisovatel na erek-dysfunkce.cz a Wattpad? Post svůj příběh na Wattpad s tag CosmoReads na šanci být vystupoval v této sérii!

VÍCE NA WATTPAD: Postupujte Cosmo na Wattpad a přečtěte si, co je trendy nyní.

Napsat komentář