30 Kvě

Wattpad na Cosmo: Když Sexy Překvapení Návštěvník Zůstane na Noc

Once things get going, take little time-outs during sex—these will help your man's arousal plateau for a bit and lower the odds that he'll finish too soon. To do it, stop moving, tell your guy to pull out (or move off him if you're in girl-on-top), and share a deep kiss before starting up again.

Každou středu, erek-dysfunkce.cz bude vydání jednoho výpisu z výjimečné Wattpad fiction příběh. Tento týden, Harry na Prérii, velmi horký příběh o @styles_orama:

Po večeři, Frankie trvá na tom jsem jít ven a dostat vyčistit, protože se cítím lépe. Řekla bych cítit svěžejší a spát jako miminko.

Pomáhám Frankie odnést nádobí do kuchyně. Ona shoos mě, a řekla mi, že budu mýt nádobí a já jen třeba, aby se obávají o mytí sám.

Slunce je nastavení, tak jsem si lucernu spolu s mým koupání zásoby a vydejte se na cestu. Nemám normálně koupat v noci, takže to bylo docela fajn. Navíc mi došlo, že Frankie mě nemohl vidět z domu stejně jako ve dne. Zachránil jsem to myslel, v mé paměti pro jiné časy, kdy bych mohl potřebovat nějaké soukromí, aby se postarat o své mužské potřeby.

Když jsem udělal, jsem zabalit ručník kolem pasu, strčit na mé boty, a hlavu zpátky k chatě s mojí hromadu špinavého oblečení.

Frankie není vůbec šťastný, když jsem se vstoupit.

"Harry Edwarde Stylesi! Kde máš oblečení?"

"Tyhle šaty?" Já jsem svůj špinavý svazek prádla s úsměvem, máchal vlasy, takže pár kapek vody létat cestě.

"Oblečení, které mají být na vašem těle!" Ona se vztahuje na její tvář s rukama, pak se přesune ji prsty od sebe a pokukuje přes.

Já flick off moje boty, protože jsem měl přinesl čerstvé ponožky se mnou ven. Sakra.

"Co to děláš?" Frankie ječení.

"Sundal mi boty. Nechci, aby moje nohy, aby se páchnoucí znovu." Vejdu do mého pokoje a hodil moje oblečení, kde je můj hromady prádla byl dříve umístěn. "Hej, kde je moje špinavé oblečení?"

Vyjdu zpátky před Frankie, díval se na ni s očekáváním.

"Udělal jsem dnes umýt," odpověděl Frankie. "Jsou čisté a dát pryč."

"Jsi si umyl oblečení? Awwww." Došel jsem k ní i přes její tvář je pokryta. "Je to tak sladké, mohla bych tě obejmout."

"Neopovažuj myslet na to, Harry!" Vyhrožuje mi, ale celý zatímco ona krade pohledy na mě mezi prsty, že ještě "kryt" její tvář. "Jsi mokrá. A … skoro nahá," její malá kňučí zužovat do šepotu na konci.

"Trochu vody, nikdy nikdo zraněn," jsem vtipálek, obal kolem ní ruce a přitáhl si ji proti vlhkost z hrudi pro dobrý objetí. Ona je malá, ale její tělo se cítí silný. Vsadím se, že by se mohla dostat do pár dobrých hitů, kdyby opravdu chtěl.

"Harry Styles! Pusťte mě, okamžitě!"

Ona protestuje, útočí na mé hrudi s malé bezbolestné údery, které prakticky sklouznout z vody.

Zasmála jsem se a kolébky hlavu do mé hrudi, "Teď to není žádný způsob, jak se chovat, když se člověk snaží ukázat svou vděčnost." Jsem ticho jí a ona ustoupí, s rukama dolů po jejím boku, tuhé jako prkna. Tato dívka je tak tvrdohlavý.

Já ji zmáčknout. "Obejmi mě zpátky, Frankie."

"Já bych raději zemřít pomalou nešťastná smrt," říká, ale můžu říct, že to tak nemyslel, protože nejen, že je to již snaží dostat pryč, její tělo se začíná relaxovat proti mě.

"Vidíš, začínáš líbit," dobírám si ji. "Obejmi mě zpátky a já tě nechám jít," jsem smlouvat.

Ona vydechne tiše a konečně přináší své ruce kolem mě v poloviční objetí, její teplé ruce na mé holé kůži, její dechy vyjde v malé obláčky proti mé hrudi.

Přinesl jsem ruku k její bradě a náklonu její tvář se na mě podívat. "Děkuji, že jsi mi vyprala, a pro pečení mě broskvový koláč a jablečný koláč, pro látání ponožek, a—"

"Jsem rád, že to udělal Harry. Opravdu si vážím, že mě tu necháte chvíli."

"Chvíli? Co myslíš tím ‚chvíli‘?" Je můj objímání dělat ji tak nepříjemné, že chce odejít? Já ji nechci opustit. Právě sem.

Udělám krok zpátky, přes moje ruce v celé mé tělo, aby zakryl mé hrudi. Já třeba přišel na příliš silný.

Myslel jsem, že Frankie by ukázat úleva, když jsem zpátky, ale místo toho jí vrásky na čele v koncernu.

"Ty mě opouštíš brzy, Frankie?" Nemůžu se jí ani podívat do očí jako jsem se zeptat, ale já to musím vědět.

"Nechtěl jsem to takhle, Harry," ona lemy a haws trochu nad tím, co říct. "Já jen vím, že jsi tu sám a teď jsem tu z modré popletl způsob, jak dělat věci."

"Nejsi nic pokazit, Frankie. Není to jedna věc."

"Ty bys mi říct, jestli jsem byla?" Ptá. "A co ty holky, co jsme viděl ve městě?"

"Holky? Co holky?"

"Školačky v obchodě. Nemusíš tu se mnou zůstávat, pokud máte co dělat, Harry."

Co se ve světě mluví? Málokdy jsem opustit svůj majetek.

"Ty mladé dívky jíst cukroví v obchodě? Já ani nevím, ty holky, Frankie." Jsem běžet ruce přes mé vlasy, táhl ji pryč z obličeje.

"Nemáte?"

"Ne. Viděl jsem je kolem. Je to malé město, ale ani nevím, jejich jména."

"Že jeden z nich vypadal, že ví tvoje."

Frankie pouts.

Najednou, i když byla noc, světlo svítí přímo z nebe a nosníky dolů do mého mozku, některé zbrusu nové znalosti.

"Ty žárlíš." Jsem státní věc-z-věcně. Toto poznání vytváří největší úsměv, jaký jsem kdy se celý můj život. Dokonce větší, než když jsem jedl teplý broskvový koláč.

"Co?" Frankie směje se trochu smát, že není pravdivá.

"To popřít, a budete mít jen další hřích vyznat v neděli," mrknu, ustoupil směrem k ní s nově nalezenou odvahu.

Moje poznámka se zapaluje, že divoké jiskry v jejích očích a ona fyzicky oceli sama, abych si to, a upřímně řečeno, nemohl jsem být víc nadšený.

"To je ta nejšílenější věc, co jsem kdy slyšel, Harry Styles! A kromě toho, co jsem se může nebo nemusí říct při zpovědi je mezi mnou, Reverend, a Bůh sám, a to rozhodně nemá nic společného s vámi v žádném případě, tvaru nebo formě." Ona pozastaví dech předtím, než začne znovu, "A mimo to—"

Jsem tak se obrátil na tím, že její chvástání, že nemůžu ani myslet, už ani nechci. Vzal jsem poslední krok směrem k ní, chytit ji za boky, a sehne a políbí ji pro všechno, co jsem stojí za to, a modlím se k Bohu nad že je to dost dobré.

Mé rty stiskněte proti její snadno, těžké na první, pak se přesunout na jemnější tempo, jak jsem pocit, její náladu posun od překvapení k relaxaci. Moje ruce zabalit kolem jejího pasu, aby ji blíž ke mně, jako moje ústa se vztahuje její a celého okolí s jemnými polibky. Povzdech uniká její rty, ale pak jsem ztlumil s více polibky jen v případě, že by mohl začít mluvit, protože já nejsem ani zdaleka hotová.

Jednou, když mi bylo asi pět let starý, malý soused dívka překvapila mě líbat na Čtvrtého července církevní piknik, ale žít tady a nechávám pro sebe, neměl jsem žádnou erotických polibků až do této chvíle s Frankie. A stejně jako já ji chci, musím přiznat, že jsem podělaná strachy.

Její měkké rty proti dolu, mírně otevřený a ochotný. Voní tak čerstvé, z její vaně, a její polibky, aby mě cítit se jako já, když jsem jíst broskev koláč. Chci víc. Jsem zachytit její rty mezi dolu, sání na nich trochu jako ona naříká. Její ruce na mých ramenou přesunout do zadní části krku a dotkni se mě s takovou lehkost, že jsem si husí kůži, ale to je, když její prsty našly cestu do mých vlasů a začít točit to na každém, jakým způsobem, že mě pošle přes měsíc.

Mám chuť její měkké rty s mým jazykem, a oni jsou chutné. Potřebují více, jsem stiskněte své tělo proti ní, jak můj jazyk najde jeho cestu do úst, aby prozkoumala. Ona stiskne její zvědavý jazyk proti dolu, a ve snaze se dostat co nejblíže k ní, jak jsem mohl, moje ruce klouzat z jejího pasu na její záda, pád dolů na její dno a mačkat to, jak jsem tlačit boky proti jejím. Moje ústa a ruce jsou plné, a já jsem v sedmém nebi. Nelze jej obsahují, malé zavrčení klouže z mých úst jak jsem šeptat její jméno do našeho polibku.

Chápu, že můj nedostatek sebeovládání má rozrušil Frankie od chvíle, kdy jsem cítil její ruce oddělit od mé vlasy a opřeš se o mé rameno.

Ona je bez dechu, krásné, a nervózní, hledá něco říct, ale vyšli naprázdno. Její slova se zdá být poněkud zneklidňující ji.

"Jo?" Dívám se z jejích očí na rty, opravdu nechtěl, aby to skončilo, i když vím, že to je.

"Paní Tomlinson by se stydět za nás oba," říká, teary-eyed.

Navzdory mému překvapení jsem si uvědomila, že má nejspíš pravdu jako Frankie shromažďuje sukni a prchá po schodech nahoru do podkroví.

Klikněte zde pro pokračovat ve čtení Harry na Prérii.

Chcete být nejlepší spisovatel na erek-dysfunkce.cz a Wattpad? Post svůj příběh na Wattpad s tag CosmoReads na šanci být vystupoval v této sérii!

VÍCE NA WATTPAD: Postupujte Cosmo na Wattpad a přečtěte si, co je Trendy nyní.

Napsat komentář