14 Čvn

Wattpad na Cosmo: V Okamžiku, kdy Jste Čekali

Každou středu, erek-dysfunkce.cz bude vydání jednoho výpisu z výjimečné Wattpad fiction příběh. Tento týden, Mezi záběry, velmi horký příběh o @nonfictionalex.

"Takže, co vlastně děláš tady, Caldwell?"

"Já—" zaváhala, se snaží přijít s jinou výmluvu.

Cokoliv. Ona už tam byla. Nemá smysl hrát těžké se dostat.

"Byl jsem se snaží rozhodnout, které dveře zaklepat na první."

Po mírné pauze, Teddy vykročil směrem k ní znovu. Ale tentokrát, on se natáhl a zasunul ruku kolem její dolní části zad.

"Takže … ty Jsi mě přišla navštívit?" Ušklíbl se, tahal ji proti němu. Nějak Bennett je rukou skončil na jeho biceps, a ona byla náhle velmi dobře vědom, jak jeho opasku byl tlačí do žaludku.

Ona mu posmívali mimochodem, opřel se získat lepší pohled na něj (a dát si čas na to vymyslet něco vtipného říct, zpět). Zřejmě to vzal jako ji snaží kroutit pryč, protože on se vplížil jeho druhou ruku z kapsy a má majetnické sevření na látce jejích šatů.

Usmál se. "Rozhodně jsi."

Bennett měl přesměrovat její pohled, ale kdekoliv na něj. Nemohla snést ten pohled, díval se na ni — ten, který byl v podstatě křičí "KONEC HRY."

"Jo, vážně?" napadla.

Zvedl obočí, vypadající naprosto nadšeni. "Já bych se vsadil o milion, že to řekneš, "" nenechte lichotit sami sebe, chlapče."

"Myslel jsem, že maximu, že jeden ven."

Jeho úsměv pomalu zmizel a byl nahrazen něčím trochu více vážně.

"Přišel jsem za tebou taky," řekl.

"Počkej, vážně?"

Přikývl a prohlížel si ji na chvíli.

"Proč?" zeptala se, nadšená a trochu nepříjemné s intenzitou v jeho projevu.

"Nic, já jen—" zavrtěl hlavou, vypadá, jako by se snažil rozhodnout, na něco. "Jen jsem opravdu chtěl udělat."

Pomalu, opatrně, naklonil se dolů.

Bennett napjatá, na první, ne zcela jistý tím, co dělá.

"Já tě obejmout; uklidni se," zamumlal.

Zpřísnění jeho sevření, on ji vytáhl celou cestu proti němu a Bennett byl kompletní vyřízený po tom. To byl bez pochyb o tom, nejkrásnější gesto, že si neuvědomila, jak moc potřebovala, až ten správný moment. Teplo a upřímnost, za to byla tak zdrcující, že ona automaticky klenuté do něj, objala rukama kolem jeho krku.

"Ach, člověk," povzdechl si po ani nebyla jistá, jak dlouho, ji vyzvednout po druhém. "Nemáš ponětí, jak moc jsem chtěl udělat, že v poslední době."

Bennett nebyl zcela připraven pro obejmout být více, ale ramena se jí začínají hořet od dosažení tak vysoké. On dělal mírný hluk na protest, když jí odvíjí její ruce z jeho krku, a pak dal další spokojený povzdech, když jí zabalil zpátky kolem jeho hrudníku. Její ucho přitisknuté k hrudi a všimla si, s nádechem self-souvislosti, že jeho srdce bije tak rychle, jako ona.

"No, chci říct, že tohle a pár dalších věcí," dodal. "Osm měsíců je dlouhá doba, Caldwell."

Usmála se do jeho svetru, úplně overindulging v cestě byl třením roztržitý kruhy do ní zpět. Milion různých klišé byly běh přes své mysli: jak se její srdce cítil, jako by to bylo prasknutí; jak by asi odplout, kdyby nebyl držel ji dolů, jak hlava-nad-paty v lo—

A pak se její oči prudce otevřel a každá emoce měla pocit byl zastíněn monumentální množství úzkosti, které narazilo do ní.

Ježíš, ona byla opravdu trapná. Ona tam byla, zničil jeden z nejhezčích momentů, kdy se veškeré drama a kecy, že emocionálně nevyrovnaný.

"Caldwell," Teddy řekl, poté, co omylem vypustil frustrovaný povzdech.

"Mmm?"

"Doslova slyším, jak se váš mozek vyšilovat právě teď."

Bennett si odfrkl na to, jak přesné to bylo, ale ona nechtěla zničit křehkost za tento malý okamžik tím, že mluví o tom, co se děje uvnitř její hlavy. A tak se rozhodla mu říct, jak mu voněl v naději, rozptylovat ho.

"Tak dlouho, jak moc nad tím přemýšlíš, jaký máte typ pracího prášku používám, místo nějaké absurdní závěr, možná jste právě skočil, tak jsem v pohodě," řekl, jako by měl celou odpověď plánovaný a připravený k použití, kdykoli je třeba.

"Proč jste za předpokladu, že jsem jen skočil na nějaké směšné závěr?"

"Protože jsem sledoval, jak analyzovat každý detail o všem … od ledna."

"Já jsem ne—"

"Nepokoušej mě," on ji přerušil, a Bennett mohl obrázek triumfální úšklebek, který byl pravděpodobně na jeho tvář.

"Jsi směšná," ona našpulila rty.

"Ne," řekl hravě. "Ty, Marie Bennett Caldwell, jsou nejvíce směšné lidské bytosti, které jsem kdy potkal. A tvrdohlavý jako kurva. A zcela zapomíná na výběr někdy."

Množství nesouhlas za poslední část trochu obvinění Bennett chci se smát.

"Dobrovolně?"

"Jo, tím, že volba," řekl Teddy. "Protože vím moc dobře, že s tím vším tím, že budete rozebírat co se děje ve vašem mozku, tam je žádný způsob, jak nebudete všimnete všechny věci, které jste předstírat, že ne."

Bennett se opřel a zamračil se na něj za to, že tak na místě. To neznamenalo, že byla jít dolů bez boje.

"Jo, jako co?"

"Jako jak to víš sakra dobře, že poté, co strávil víkend Čtvrtého července spolu, tam je mnohem víc, než to, co jste viděli na letišti v ten den."

No, sakra. On byl dostat se přímo do ní.

Stejně jako ona bych se snažila s tím bojovat, věděla, že bylo správné, do určité míry. Někde v zadní části své mysli, že vždy doufal, že tam bylo více k příběhu. Ale ona odmítla vzít na vědomí možnosti, protože to by byl krok směrem k řešení, jak moc to bolí, když ho vidím s nějakou jinou holkou po víkendu.

"No, chcete mít tento rozhovor hned, nebo počkat, dokud nejsme úplně vyčerpaná, šílené fanoušky a Liz McGeary?" zeptala se.

"Jste příliš unavený na to mluvit teď?" zeptal se.

"Není to ani blízko."

Odtáhl se od ní okamžitě, popadl ji za ruku.

"Teď je to, pak." A začal tahal ji zpět chodbou k jeho pokoji.

To bylo dobrý, ne? To by se třeba mohlo stát.

Bennett byl stále naprosto vyděšený o tom, jak tento rozhovor byl jít. Teddy upustil její ruku, když se dostal ke dveřím, aby zápolit s jeho kartu. Bennett se snažil se usmívat na růžové skvrny, které se začaly objevovat na tvářích.

"Jsi si jistá?" zeptal se, kyvné otevřené dveře a držel ji, aby mohla projít první. Přikývla a vstoupila do tmavé místnosti, čeká ho zapnout světla.

Bennett opravdu mají v úmyslu sedět s ním mluvit. Chtěla osm měsíců za emocionální zmatek mezi nimi být v otevřené, aby se vyčistil vzduch. Ale pak uslyšela dveře, klikněte na tlačítko zavřít za ní a světla ještě nebyl, a ona si uvědomila, že možná mluvím moc nebyla prioritou právě teď.

Otočila se a ušklíbl se na něj.

"Byl to drzý malý tah, Teddy. Možná, že máte nějaký hry."

On přišel blízko, odpovídající úsměvem na tváři.

"Teď víš, jaké to je," zamumlal, a on se jí přitiskl se zády o dveře do koupelny dřív, než mohla přijít s odpovědí.

Klikněte zde pro pokračovat ve čtení Mezi Trvá.

Chcete být nejlepší spisovatel na erek-dysfunkce.cz a Wattpad? Post svůj příběh na Wattpad s tag CosmoReads na šanci být vystupoval v této sérii!

VÍCE NA WATTPAD: Postupujte Cosmo na Wattpad a přečtěte si, co je Trendy nyní.

Napsat komentář