31 Kvě

Wattpad na Cosmo: v Utajení Pod Peřinou

Každou středu, erek-dysfunkce.cz bude vydání jednoho výpisu z výjimečné Wattpad fiction příběh. Tento týden, DarkWeb, @TaliaVines.

Byl jsem docela celý život, ale nikdo nikdy mě pozoroval, jako Mark Donahue mě pozoroval, jako kdybych byl mýtický tvor.

Jsem závislý moje lokty se přes okraj vany, bradavky lisované proti slick porcelánu. Jsem křivým prstem na něj. "Pojď sem," řekl jsem.

Byl na nohách okamžitě. Pomalu jsem stála, nahá kůže zapařené, vonící jako Johanna je gardénie a růže, ne jako Wren. Jako někdo, koho miloval a zoufale potřeboval. Jeho oči byly tmavé, ale on si držel odstup, jako bych byla nebezpečná.

Nebyl jsem Jana, ale sotva jsem byl Střízlík. Byl jsem zradil Značku a pádu pro něj. Chtěla jsem ho a byla jsem z něj strach.

Pak, s rozvahou, přišel pro mě, dotykem prstu na můj pupek, sledování kapka vody. Ty tři prsty — index, střed, prsten — tažený dolů mé břicho. Moje kůže svraštělé až v husí kůži, navzdory horku. Přestěhoval se blíž, až jeho klouby přitlačí břiše, prsty se pohybují nižší, jeho kůže proti dolu, až se dostali na místo, kde moje stehna se setkal, prameny mých vlasů, curling mezi jednotlivými prsty. Jeho ruce stočený do pěstí.

S jedním rychlým tug, donutil mě z rovnováhy v kluzké vaně. Instinktivně jsem popadla ho uklidnit. Mé mokré kůži zakrýval jeho košili. Měl mě, doslova za pačesy. Příliš blízko k němu, ale nelze untether sám. Jeho dýchání šel otrhané. Knoflíky jeho košile řez do kůže. Vůně ho, vířící pod polici jeho čelisti, mě kousat do rtu, jen aby se cítil tlak proti mé puse.

Chtěla jsem ho. Po letech toužení pouze znecitlivění, a to navzdory skutečnosti, že jsem se bála, chtěla jsem ho a bylo mi jedno, co se stalo potom. Já se natahoval nahoru, tlačí své tělo proti jeho, přitiskl zamčené prsty proti mně. On odpověděl, mnul koleno koketně proti mé citlivější části. Každá část mě reagoval.

Políbila jsem ho, pasoucí se zuby proti jeho spodní ret. On rozevření pěsti, uvolňuje mě, a ukradl obě ruce přes zadek a pak pod každé stehno. S jednou zvracet, zvedl mě nahoru, balicí nohy kolem jeho pasu. Jako kdyby vážil jsem nic, odnesl mě do koupelny a do hlavního.

V chladné ložnici, jsem se zachvěla, kapky vody, uklouznutí z mých ramen. Mezi moje nohy, vlhkost byla příliš teplé, což mě teda vytočilo. Jak stál, mlčel, uvědomil jsem si, jak on byl úplně oblečený, když jsem ležel nahý a zranitelný.

"Chci … být s ní." Položil jedno koleno na okraj postele a naklonil se nade mě. "Můžete to udělat, že?" Odhrnul okraj jeho palec proti mé rty. Snažil jsem se zachytit to s pohybem mého jazyka. Vyhnul se mi, sledování linii mé čelisti a krku, posílání mráz po kůži.

Já jsem dosáhl ven, snaží se ho přilákat blíž. S rychle otočit jeho tělo, byl sám pro sebe, mě k nim nechce pustit. Jeho palec se vplížil nižší a sušené odstředěné mé bradavky, což mě lapat po dechu jako všechny nervová zakončení se chvěla, požadují, aby se dotkl znovu. Ale on byl už líně vířící dolů hrudního koše, tetování pomalé osmičky přes moje břicho.

"Odpověz mi," řekl jemně. Jak snadné by bylo, aby je následovaly, slupky, kdo jsem, že stát se a být znovuzrozen jako Johanna Donahue. Wren, a všechny její sliby Jeremy a FBI, všechny její samotu a bolest — všechny tyto věci mohly zmizet s ní. Ty byly Wren problémy, ne janině. Johanna měla manžela, který ji miloval.

Johanna neměl žádný důvod, aby zradil Značku, žádné dluhy platit. Johanna nebyl naživu ani jedno, jestli jsem vklouzl do ní.

Jeho rty se dolů na mě. S vyhrazenou trpělivost, jeho ústa sledovala stopu jeho palec vzal, přes mé čelisti a krku. Krk klenutý, potřebují více o něm, a ruka, které byly krouží kolem mého pupku sklouzl k šálku mezi moje nohy. Jsem zasténala. Jeho ruka se utišil, prst prsten odpočívá proti otevření mě, nepochybně s přihlédnutím, jak zcela slick jsem byl tam dole. Můj obličej hořel a já se svíjela, uchopit ho, aby se rovnala úrovni mezi námi — on byl ještě úplně oblečený, proboha.

On hranami mimo můj dosah. "Řekni to," on požadoval, srážkové sebe, jako by se mě potrestat za mé mlčení. Jeho zuby se škrábla do bradavky.

Bylo docela možné, že jsem, že umřu tohoto mučení. Všechny ty romantické romány jsem četl jako teenager o tom mluvili, ale jak jsem se dostal starší, tak bych si myslel, že tato tvrzení byla básnická licence. Jsem klenuté boky proti jeho ruce, láká ho, aby přišel blíž. Jeho konečky prstů kroužil mě jednou, pomalu mezi rty a přes malý bud nervových zakončení.

To je to, co ztrácí vaše mysl se takto cítí.

Na ničem nezáleželo, ale že to pokračuje. Souhlasím, na cokoliv zeptal. Jaká byla slova, ve srovnání s tím, co on dělal?

Jeho rty okusovala dolů hrudního koše. Udělal jsem poslední, slabý pokus, aby se z jeho oblečení, ale on zmařil mi snadno, naklonil se nade mnou, vlhké tričko kartáčování přes mou kůži, na sto procent mimo dosah. Ještě, že jsem se snažil. Volnou rukou chytil moje a připnul ho k posteli.

"Nic, co bylo dobré, protože jsem tě ztratil," řekl do mé kůže.

"Já si tě nezasloužil."

Nejnepatrnější škrábnutí 5 hodin strniště spálené kůže v mé oblasti třísel. Zabořil nos mezi moje stehna. To bylo nejvíce šokující, intimní věc, kterou někdo někdy udělal se mnou.

Jeden drží za ruku a druhou stále pevně přitlačí mě, že vdechování. On mě cítit nebo Johanna? Všude na mé vlhké kůži, gardénie.

Jeho jazyk hodil proti mě, a mé srdce se zastavil. Znovu, on běžel sametově teplý jazyk na mě. Cítila jsem, že budova, to nezastavitelná věc uvnitř mě, hantýrce pevněji.

Vytáhl zpět, chladný vzduch vířící, kde byl, takže mě kňučet i přes mé naprosté rozpaky.

"Řekni tvé jméno." Jeho jazyk se vrhl mezi mé rty, neuspěchaný ochutnávka mě. Za chvíli jsem byla tam, jít přes okraj. Na poslední možnou chvíli, se stáhl, jeho rty laskal můj vnitřní stehna.

Vsunul prst do mě, frakce podle frakce. "Chceš mě?" Zeptal se zvědavě.

"Ano," jsem po dechu. V zoufalství, má volnou ruku přišel do kontaktu, kde by nebyl. S přitěžujícími okolnostmi grunt, on chytil obě moje zápěstí a držel je pohromadě.

Já bych řekl, co potřeboval říct, tak dlouho, jak on dokončil to, co začal. Otevřela jsem pusu se slovy. Ale jako mě, že by nepřišli. Když jsem jim to řekl, co potrhané kus, který byl ještě mě zemře. Ne všechny najednou, ale ze dne na den, nezastavitelní, dokud jsem byl bez ohledu na verzi Johanna, že chtěl, abych byl. Žádná slova po těchto by to zvrátit.

I prohrábnout jeho dech téměř mě tlačil přes okraj. "Prosím," spláchla jsem, vyklenutí, ponížený a za péči. Každý nerv končí syčel jako živý vodič.

Klikněte zde pro pokračovat ve čtení DarkWeb.

Chcete být nejlepší spisovatel na erek-dysfunkce.cz a Wattpad? Post svůj příběh na Wattpad s tag CosmoReads na šanci být vystupoval v této sérii!

VÍCE NA WATTPAD: Postupujte Cosmo na Wattpad a přečtěte si, co je Trendy nyní.

Napsat komentář