28 Úno

Žena Údajně Nalévá Kyselina na Přítele Penis Po Zjištění Jeho Sex Tape

Podle TimesLive.com, 17-rok-stará žena se údajně poškodila její 25-rok-starý přítel penis po sexu pásku ze dvou z nich byl propuštěn. Žena, která je nepojmenovaná, protože ona je nezletilá, je řekl, aby nalil láhev kyseliny na Humphrey Khoza penis, zatímco on se díval na fotbal s kamarády v Mpumalanga, Jihoafrická Republika.

"Všechno, co se stalo v mrknutí oka, protože viděla jsem ji, když ona přišla s flaškou, ale neuvědomil jsem si, že ona byla účetní kyseliny. Ona jen vztekle mi zavolal psa. Ptala se, jak jsem mohl udělat takovou zlou věc, aby ji. To bylo teprve pak jsem si uvědomil, že mluvila o video, které jsem pořídil, když jsme měli sex," Khoza údajně řekl.

Khoza je držet se příběhu, který nikdy v plánu vydat se na video o něm a jeho přítelkyni z méně než dva měsíce, a že on nemá tušení, jak se dostal na Internetu, v první řadě, což je všechno v pořádku a dobré, ale teď nemůže použít svůj penis. Údajně se nyní musí čůrat z tuby a podstoupit operaci.

Ještě, Khoza nechce vznést obvinění: "I když jsem stiskněte poplatků je zbytečné, protože to nebude přivést zpět svou mužnost," Khoza řekl. "Ji to, že ve vězení bude jen zničit její budoucnost, protože ona je ještě mladá a já nemám dost energie, aby se zúčastnili soudy."

Každému, co jeho vlastní.

Napsat komentář