17 Čvn

10 Návrat Cosmo Sex Tipy Můžete Použít Dnes

Co mám rád o sexu, kromě toho, že to je, dobrý den,, sex,, je, že to zůstává stejné v průběhu času. Které, naštěstí pro nás, znamená to, že kopání do sexuální tipy z vintage otázky Cosmopolitan je vzdělávací, jak to je zábava. Dlouho předtím, než se redakce na Cosmo byli naznačuje, že ol‘ donut na jeho ding-dong trik (který byl testován a schválen), byly tam zajímavé tipy:

1. 70 předchůdce Vajazzling:

"Proměňte své oblíbené bib náhrdelník do naughty láska kouzlo…"

Přeložit tento tip do 2014 termíny, můžete okořenit věci tím, že nosí své oblíbené prohlášení náhrdelník jako bederní roušku. Balení můj J. Crew napodobitel náhrdelník kolem zadku je trochu příliš "Jane a Tarzan" pro mě, ale hej, jsi ty.

2. 50 důvodů, proč byste neměli spát s klukem:

"Je nálepka, která zní: ‚Udělal jsem To na Disney World.’"

Následující můj hlas pro stále naprosto relevantní: "nemůžu vystát vaše kočka", "Nosí zlaté náušnice," a "Nedokáže odstranit jeho ponožky." Fuj ponožky.

3. Sex bys měla mít, ale nejsou:

"Třecí typ pocity spojené s normální koitální tlačení se liší kvalitativně od elektrické vibrační typ pocity spojené s tlakem stimul v zarovnání technika."

Pokud máte potíže s dosažením orgasmu, tento tip je pro vás. Jakmile se podíváte přes všechny ty technické termíny, je to jen opravdu komplikovaný způsob, jak říct pozice jako "surfboart" jsou více pravděpodobné, že přinese k vyvrcholení než něco jako misionář nebo na pejska.

4. Jak "páni" ho, když vyjde slunce:

"Vím, že je to neuvěřitelně krásná dívka. Vstane dřív než já, omývá její tvář, kartáče na vlasy, a klade její parfém. Ona jde do kuchyně a připravuje krásné, jednoduché snídaně. Pak se vrátí do ložnice a klade její tvář velmi blízko ke mně. Probudil jsem se z vůně parfému. Ona tam stojí s sklenice pomerančové šťávy na zásobník—absolutně nude. Má dost rozumu na to, aby její oblečení. Bez viny. Musíš milovat někoho, kdo dělá něco takového.’"

Ráno po bude vždy ráno po (jak se chůze hanby), což znamená, že tento důvtipný 70 tip je ještě užitečné. Pokud jste do efektní gesta, já bych přeskočit zásobníku, pokud se chystáte přinést chlap pomerančový džus. Můj vnitřní #LazyGirl mi říká, abych se přiznat, že bych přeskočit "krásné, jednoduché" snídaně taky. Ale rychlé parfém stříknout a bezostyšně zůstat svlečená návrh? Že můžu pracovat.

5. Sexy věcí na sebe, druhý den ráno:

"Když jsem vstal, jsem nosit slinky malé župan. Je to druh stěry tělo a odhalí vše, a přesto neukazuje nic…muž, se kterým bydlím, bývala dasher ráno. Myslím, že to roucho učinil lingerer z něj.’"

"’Během dne nosí své vlasy svázané. Ráno, když si čistí zuby, to padá po celé její nahé tělo a dolů po zádech. Zlaté vlasy. Aurora.’"

Nebylo to špatně pro nákup, že hedvábí Victoria ‚ s Secret župan, co jste měl na sobě jen jednou. To je "něco, co bys měl mít." Zde jsme také získat další potvrzení, že dostat se nahoru a ne hned oblékání je nejstarší, nejvíc sexy "ráno po" trik v knize.

6. Co dělat, když nemáte dostatek sexu:

"’Sex snadno bere na dvanácté místo po jiné povinnosti. Děti kňučení, když jsou ignorovány; psi dělat bordel, pokud nedostanou šel. Pokud opomenete zaplatit účty, platit úroky. Sex je poslední, pokud se k ní dostanete. To je důvod, proč plánování je zásadní. Viděl jsem sexuální život dramaticky zlepšit jen tím, že čas pro sex.’"

Novinka: plánování sexu neznamená, že jste tuhý, podrážděný, nebo control-freak. Takže čas na sex je stejně důležité jako mačkání ve dvě hodiny Netflix kvóty každé úterý večer, nebo psát si poznámky, aby "jít do posilovny dnes, žádné výmluvy!" Plus, pokud si myslíte, že označení jeho pracovní kalendář s "Sex se svou sexy přítelkyní -10:15 PM" jako staromódní sext, je to docela zábava.

7. Jednu věc byste neměli dělat se svým partnerem

"Pokud máte to štěstí, že mají pikantní, páteře-tání, erotické fantazie, které je zaručeno, že se vás na to, milovat to, nech to plavat přes své mysli, když jste sám, nebo milovat—ale nedělej to s váš milenec…celý bod sexuální fantazie je, že to je fantasy. Krása není omezen emocionální realitu, a že to může dokonce překonat fyzické realitě…. Jednat fantazie je, mám pocit, zneškodnit je a zbavit je jejich moci vzbudit."

Váš přítel prostě nebude žít až do Ryana Goslinga úroveň steaminess pokud se budete snažit chovat se deštivé sexuální scéna z Notebooku spolu. Citovat další oblíbený film, "dejte to do erotickou fantazii a zapomenout na to."

8. Pravidla pro rozhodování, kdy jít spát s muži:

"Vyspí se, že muž, kterého jste právě sebrali, protože je to dobrý pocit uvnitř, a je to ten nejkrásnější muž, kterého jste zahlédli po celý rok. Ale pamatujte si, že bez omluvy: "já opravdu nejsem ten typ dívky, která dělá tento druh věc" – poté, nebo v průběhu."

To poslední, nedělej to. Dívka kódu. HOLKA. KÓD.

9. Jak se připravit, když přijde, pro plánované pohlaví (viz tip #6):

"Mazanice kolín nad rýnem nebo parfém na nečekaných místech, jako jsou záda, kolena nebo uvnitř vašeho stehna."

Ať už jste byli na pěti schůzkách, nebo jste spolu už pět let, jednej s ním, jako by host party. Předkrmy jsou jako předehra a romantický večer.

10. Jak se vyhnout smrti své sexuální touhy:

"To suché, scvrklé-up pocit, že se nikdy nevrátí. Byl jsem doslova hladoví můj sexuální apetit k smrti a ani o tom nevěděli. Teď moje strava je vyvážená, pestrá a zahrnuje salát olej."

Pizza. A sacharidů. A Sýr. To je v pořádku, musíte to cítit sexy.

SOUVISEJÍCÍ:
Vaše 1971 Cosmo Horoskop Je Stále Přesné Dnes

Napsat komentář