18 Čvn

11 Očekávání Máme Všichni Stáží vs. (Smutná) Realita

1. Očekávání: starší žena, která s vámi povede pohovor je mnohem starší a neskutečně unešen svou vášeň pro toto pole, stejně jako váš šumivé student pokračovat.

Realita: "starší žena", kteří rozhovory vám je 25. Ona vám dává stáž, takže ona může opustit tento nepříjemné Starbucks a dostat se zpátky do její smutné, psací stůl sendvič a otevřít Gchats.

2. Očekávání: budova jste na stáži v bude vypadat (1) elegantní, moderní a všechny bílé, nebo (2) roztomile staromódní, ale stále efektní.

Realita: budova jste na stáži v je ošklivé a tak nějak divně smrdí (je to plast?) a dva feťáci někdy sedět na obou stranách vchodu jako knihovna lvi.

3. Očekávání: bude nosit nádherně bizarní, a přesto profesionální oblečení každý den a vždy se dohromady ve snaze být si všiml.

Realita: Budete trávit pár inspiroval hodin připnout oblečení Zooey Deschanel nosil v 500 Dní se Summer a Slečna Pillsburyová nosil v Glee, pak budete zapomenout udělal jsi představenstva a opotřebení vašeho oplácanej šaty kalhoty a tlačítko dolů každý den.

4. Očekávání: Podpatky. Každý den. Jako Sandra Bullock v Návrhu.

Reality: Byty, že vraždu své nohy.

5. Očekávání: Vám dám 110 procent každý den, jako jeden z těch scrappy rom-com hrdinky, který stoupá na vrchol profesionální potravinovém řetězci na konci.

Reality: Některé dny budete mít kocovinu a prokletí prvorozené dítě osoby, která se ptá, jestli můžete fax jejich dokumentu.

6. Očekávání: Každý si vás všimne a odděluje ty, ve své mysli, od všech ostatních stážistů.

Realita: Nikdo neví, vaše jméno. Hnědé Vlasy Intern #2 mohou být na svůj rodný list.

7. Očekávání: To opravdu hezká holka Jen, kdo má vlastní kancelář a jste někdy vidět, pít šampaňské s klienty během dne vás zve na Happy Hour s gangem. Opiješ se a dluhopisů.

Realita: Jen vás pošle na 50 minut ven najít velmi specifický druh šampaňského pro klienty, a pak nemá úsměv a "děkuji", když se vrátíte s tím, sípání, jako jste právě běžel triatlon. Můžete jít po práci domů a dívat se Kosti o sebe.

8. Očekávání: Budete získat hands-on příležitostí k pomoci utvářet největších projektů, pomoci silné společnosti dát zpět do komunity, a/nebo manipulovat jiné důležité povinnosti.

Realita: Budete, aby sendviče pro konferenční místnosti.

9. Očekávání: Vaše dny budou být produktivní a živé.

Realita: Budete strávit alespoň tři hodiny denně vymýšlením variací směsí v Flavia kávovar z nudy.

10. Očekávání: Budete sebrat odvahu na hřišti nápad, aby váš šéf, který pak zvedne páry a každý je jako "Jsi nejlepší stážista!"

Realita: Jste vyděšená myš, která sebrala odvahu párkrát, ale byl brutálně sestřelen.

11. Očekávání: Na své poslední den, každý nabízí svou vizitku, a důrazně vyzývá, abyste zůstali v kontaktu: “nemůžu slíbit, že budete mít práci hned poté, co jste absolvent, ale…” *mrk.*

Realita: Na své poslední den, budete chodit kolem trýznivou vizitky a kontaktní informace z lidí, jako je Oliver Twist prosit kaše. “Bylo to hezké, že jsi tady, Shannon,” říká Jen bezmyšlenkovitě jako ona vánek, vonící overpoweringly jako Marc Jacobse Daisy. Vaše jméno není Shannon.

Foto Úvěru: CW

Napsat komentář