17 Čvn

14 Věcí, Které Chlapi Si Myslí, Že O Prsa Sex

Getty

DISCLAIMER: Můj editor mi řekl, že jsem jen jednu používání termínu "tittyfucking" za článek (a použil jsem to tam), takže od teď budu používat termín "prsa sex." Prostě se s tím vyrovnej. Chtěla jsem použít výraz "skrývá cukety mezi květák", ale zdá se, že je na to příliš tupý. Takže jen "prsa sex."

1. Oh, můj penis je trochu odpočívá na vaše prsa. To je, jak se prsa sex obvykle začíná. Nikdo se stanoví prsu sex na účel. Vaše těla jen trochu klesat takovým způsobem, že jste jako, "no, Mohl bych," v podstatě stejným způsobem byste zastavit na silniční přitažlivost během cross-country výlet.

2. Dobře, myslím, že to zkoušíme. Víš, co se říká: "Když se v Prsa, dělat, co Římané." (Římané byli všichni o prsa sex, asi.)

3. Můžete zmáčknout vaše prsa k sobě přísnější? Mnohem těsnější. Jinak jsem jen trochu třít můj rozkrok na vás jako úchyl.

4. Omlouvám se, jsem narazil bradu. Ale pokud bych byl mírnější, jen bych odpočívá můj penis.

5. A teď jsem trochu tlačí do vaší hrudní kosti. Je to pocit, jako bych se snažil vraždu si s mým penisem. Tento úhel je taky nefunguje.

6. Neexistuje žádný způsob, že si to užíváš. Vím, že je to pouze pro mě udělal, a já si toho vážím.

7. To je v pohodě, ale … divný. Je to trochu, jako bych dával svůj penis mezi dva polštáře, COŽ jsem NIKDY PŘEDTÍM nedělal. JÁ JSEM JEN HÁDAT, ŽE JE TO PODOBNÝ POCIT.

8. Možná bych si měl hrát se svými prsa místo. Alespoň pak budu dělat něco, co výhody.

9. Nejlepší část o tom je, to určitě odrazí. Já jsem hypnotizován.

10. Můžeš být uražen, pokud bych teď přestat? Mám pocit, že když se vzdám, než 30 sekund, budete si myslet, že nesnáším svoje prsa nebo tak něco.

11. Myslím, že je to trochu novinka. Prsa sex je jako jízda s autem windows. Je to zábava, ale jakmile jste opravdu chcete, aby to na dálnici a hit nejvyšší rychlost, asi jsi to neměl dělat. Co říkám je, že to nebude, aby se vám ejakulovat.

12. Mám pocit, že jsem trochu utírám zadek na břicho. Jako pes.

13. Můžeme si špičku do pusy? Myslím, že to pomůže trochu.

14. OK, možná jen část úst. Prostě … jo … tohle je získání výsledků.

Napsat komentář