20 Srp

15 Věcí, které Kluci myslí, Že Když se zeptáte na Drsný Sex

50 Shades

1. Co znamená "drsné"? Je příliš pozdě na to sednout a listovat hodinu-dlouho PowerPoint prezentaci o tom, co "drsný sex" znamená a co její očekávání. Myslím, že jsme role-playing jako John Wetton a Geoff Downes od 70. let rockové skupiny Asia, protože jsme si v "zápalu boje."

2. Asi bych měl začít tím, výprask ji. Výprask je skvělý lakmusový papírek, jak těžké to drsný sex by měl být. Pořád je to asi nejlepší začít s lehkým klepnutím, jako zadek pat.

3. Dobře, že sotva registrované na její zadek Richterovy stupnice. Myslím, že bych měl nahodit zářez. Čas dát jí přátelské plácnutí. Oh wow, nevadilo jí, že buď.

4. Mám to dělat ještě těžší? Dobře, jdu se plácnout její zadek, jako je urazil mou matku. Sakra, líbilo se jí to. Otřete, že závratné úsměv ze své tváře a hrát to v pohodě.

5. Myslím, že bych měl vytáhnout vlasy teď? To je divný. Cítím se jako kovboj a 5-rok-starý a nevím, jestli se mi líbí ten pocit, nebo ne.

6. Těžší? Nemyslím si, že jsi připravený na tohle želé.

7. To je úžasné. Jsem čerpání tak rychle a tvrdě a já se cítím jako Christian Bale v Americkém Psychu, s výjimkou pro všechny zabíjení. Budu flex.

8. MÁM KŘEČE. Oh, bože. To je příliš mnoho. Jeden člověk nebyl určen k tomu hodně terénní výzkum, který se rychle. Je vůbec těší?

9. Oh, nechutný. Teď jsem jen hrozně zpocená. Je to, jako bych běžel sexuální maraton.

10. Budu vytáhnout některé Padesát Odstínů Šedi se pohybuje zde. Chystám se …. Počkat, co udělají v té knize? Mají drsný sex, a chlap je rád, super bohatý, ne? A pak … nevím. Já budu bohatá na ni?

10. Ach, žádný způsob, jak. Ona chce, abych ji škrtil. Cítím se jako vrah. Ne jako sexy Dexter vrah. Jen jsem pocit, že když přišla policie, tak mě zastřelí. Ztrácím erekci, protože jsem přemýšlel, jak dostat zastřelen policií.

11. Ví jen jako druh má své ruce v blízkosti krku? Mám pocit, nic víc, než že je jen koleduje o malér.

12. Co je víc sexy? Kompletní nelson nebo jen pevná ruka grip? Nikdy jsem se dusit někdo v mém životě, natož při multitaskingu.

13. Jdu se usadit na "hravé" sytič. Je to věc? Mám pocit, že je to protimluv, ale to je, jak to cítí. Hravý, přesto nebezpečné.

14. Mluvit sprostě je divný. To mi dává stejnou úzkost, že dát prezentace ve třídě.

15. MÁM KŘEČE ZNOVU. JDU DOLŮ. KDO JE TEN SEX BY MĚL BÝT TVRDÝ??

Napsat komentář