17 Čvn

Kompletní Začátečník Průvodce Prsa Sex

Možná si myslíte, že pouze zkažený, shnilé vole, nudit, orální sex, vaginální, a možná dokonce i anální sex, bych chtěl dát titty kurva v nabídce. Nicméně!

1. Chlap není Veruca Salt styku — nebo uráží své jiné sexuální rutiny — jen proto, že chce mít sex s vaše prsa. Miluje vaše prsa, a ty (snad) rád vaše prsa, a spolu vaše láska bude pečovat o své prsa, až se dostanou do top-tier vysokou školu a odmaturovat s vyznamenáním. Nebo, přinejmenším, být hot dog bun pro svůj hot dog.

2. Žádná prsa jsou příliš malé. Můžete být členem Itty Bitty Titty Committee, ale jako celoživotní karty-dopravce můžu vám říct, že když je vůle, existuje způsob, jak — i když, pravda, tlačí dohromady má tendenci být trochu bolestivé. Na první, můžete se cítit jako hlupák, ale jakmile vidíte, že bude pokračovat, začnete se cítit jako Mocná Žena z Prsa a Magie.

3. Existují dvě základní pozice, v závislosti na své velikosti šálku. Jeden zahrnuje ho na záda a sklonil se nad ním, tlačí dohromady. Tam je důvod, že nejvíce lichotivé prsa-shot selfies jsou převzaty z tohoto úhlu pohledu — pro menší prsa, holky, díky zázraku gravitace, to vám dává štěpení nemusí mít, když jste na zádech. Pokud máš větší prsa, můžeš si lehnout na záda a mít ho crouch nad vámi.

(Můžete také nechat ho sedět na kraji postele, zatímco budete klečet před ním — ale to bude mít nepříjemné po chvíli. Nebo alespoň to dělá pro mě, protože já jsem 27-bude-na-TGIF Early Bird Special.)

4. Nespoléhejte se na rožni udržet své mezi-prsa údolí tobogán. Sliny, rychle schne a skončí pouze v nepohodlí — jít s silikonové bázi lube. To trvá nejdéle, a když to může dráždit některé ženy, když se používá při razantní sex, nemusíte se obávat, že tentokrát.

5. Pokud chcete uvolnit ruce pro každou řadu aktivit, využívat své paže, aby i nadále tlačit vaše prsa k sobě.

6. Ústní je volitelné. Vzhledem k tomu, že vedoucí jeho penis bude houpat nahoru a dolů směrem k vaší tváři pro příští tři až sedm minut jako velký a nadšený pouštního červa, můžeš na něj dát pusu. Ale to je zcela vaše volba. Někteří lidé, jako je zdobení jejich deviled vejce s paprikou; jiní si myslí, že deviled vejce jsou chutné i bez ní. Ano, jsem porovnat všechny sexuální akty na vejce recepty.

7. Uvědomte si, že když přijde, jste na prime úhel obličeje. Když se chystá dokončit, chceš říct mu, aby vytáhnout zpět a jít na vaše prsa? Nebo jste připraveni, aby se úderu do oka? To je hovno Sara Bareilles napsal "Odvážný".

SOUVISEJÍCÍ:
Sex Talk Reálnosti: Prsa Sex
Takže On Chce Jít na Vaší Tváři

Napsat komentář