17 Čvn

Lepší Než Silniční Hlava: 14 Sex v Autě Tipů, Které nebude Vám Zraněn nebo Zatčen

Pravidla Silničního provozu

Dříve, než připojit se v autě, novinky od zábavy policií: Bezpečný sex znamená ne shazovat auto při silnici vedoucí nebo dostat facku s veřejné pohoršování v pořádku. Takže než začneme, mějte tyto pokyny na paměti, áno?

– Zaparkovat auto a vypnout—nic říká, že zábavu jako airbag explodující v tříslech.

– Při západu slunce, nebo později—budete méně pravděpodobné, že být viděn, navíc je to víc cool.

– Najít vlastní, dítě-volné místo (podél pláže, v klidné boční ulici, movieparking hodně, dokonce i vaše garáž).

– Dát ručník nebo mikinu přes sedadlo tak) zadku nelepí na kůži a b) nebudete muset dostat své auto podrobný další den.

Nyní, na zábavné věci…

1. Výstřední Opasky

Všechny vozy jsou vybaveny perfektní BDSM příslušenství—pásy, lidé! Mít svého muže sedět na sedadle spolujezdce a pak klikněte na pásu na místo. Aby mu zvednout ruce nad hlavu, a použít to, co je kolem (šátek, bikiny top, vodítko na psa atd.) svázat je do opěrky hlavy. Konečně, slip brýle přes oči omezit jeho vize a ty hrátky s ho.

2. Teplota Dráždit

Teď trochu se pobavit s ním trhací AC na pár minut, pak přechod na teplo. Nebo zapnout vyhřívání sedačky, když klimatizace běží. Nejenže to přidat k překvapení faktor, protože neví, co přijde příště, ale přechod z tepla do chladu také dělá jeho kůže ultra citlivé.

3. Sunny Side Up

Otevřete střešní okno a mít svého muže sedět na sedadle spolujezdce. Stoupání na vrchol, před ním, a stát se vaše nohy po obou stranách jeho boků (díky střešní okno, horní část těla bude venku). Nechte ho, aby vás léčit ústní—a pokud jste na sobě sukni nebo šaty, jen příkop vaše spodní prádlo a nechat materiál kaskáda nad hlavou.

4. Vzít Ho na Projížďku

S mužem na sedadle spolujezdce, posunout sedadlo úplně dozadu a sklopit opěradlo sedadla. Dostat se do jeho klína a jít na to cowgirl stylu. (Tip: Chytit na opěrku hlavy pro páky.)

5. Rychle a Zběsile

Klekněte si na sedadlo spolujezdce, směrem k zadní části vozu, a (v závislosti na tom, jak je vysoký), mají ho buď klečet na sedadle nebo přikrčení za ty pro pejska sex.

6. Kolo Trance

Tady je horko vyzkoušet na sedadle řidiče: posuňte sedadlo dozadu tak daleko, jak to jde, a sedět tváří dopředu, na tvůj klín, takže jste oba díval se z okna. Chytněte volant, a používat to, aby pomoc rock vaše tělo dopředu a dozadu.

7. Zadní Pohled, Ehm, Zrcadlo

Strategicky úhel auto zrcadla, takže jsou zaměřeny na akci.

8. Lžíce Horkost

Lžíce sex je nejpohodlnější zadní sedadla možnost (misionář může cítit klaustrofobii)—a navíc, nikdo nebude moci vidět. Posuňte přední sedadla dopředu a opěradla sedadel ve vzpřímené poloze. Měl by ležet na boku napříč na zadním sedadle, před ním, takže vaše záda je tlačen proti hrudi. Je-li sedadlo je úzké, udržet si od pádu tím, osvěžující ruce na sedadlo před vámi.

9. Rock Svůj Svět

Hudební zesilovače sex v autě: Protože jsi v tak malém prostoru, pokud jste nahodit hlasitost dost, celé auto začne bušit a vibrace, které mohou přeplňovaný pocity. To také masky hluk, vám dává svobodu, aby si nahlas, pokud máte pocit, jako to. Zkuste změnit stanici, při sexu, v závislosti na náladě, kterou jste v—takže, hard rock, pokud chcete rychlý, intenzivní tempo; R&B pro pomalou, romantickou atmosféru.

10. Vlastní Ho

Návod k obsluze schované v přihrádce slouží jako praktický hřbet. To jen konstatuji.

11. Parní Věci

Nechte okna zavřená a nechte je zapařené, la Leo a Kate z Titanicu.

12. Dostat Exhibicionista-y

Pokud máte pocit, odvážné, lehnout na kapotu, kryt s těly, velkou deku nebo ručník, a pak se dostat do nůžkový sex pozice. Tímto způsobem, pokud někdo projde tím, že to bude vypadat, že jsi jen ven.

13. Ok, Teď Opravdu Exhibicionista-y

Pokud jste pozitivní, nebudete se chytit, jít všichni ven se snaží pejska sex na kapotě. Stát na zemi, čelí auto, ohnout v pase, a zbytek ruce na kapotu tak, že mohou vstoupit do vás zezadu. Nebo, dostat do kapoty na ruce a kolena (položit ručník nebo pokrývku první v případě, že kov je horký).

14. Zvýšit Střechu

Leží kolmo na střechu auta a šoupnout svůj zadek k okraji, takže vaše nohy viset přes okraj. Měl by stát před vámi, takže se můžete prop vaše stehna na ramena, čímž ho primo v pozici jít dolů na vás.

Napsat komentář