17 Čvn

Proč Všichni Muži By Měli Být Lemování Během Sexu

Lemování, jinak známý jako "orgasmus pod kontrolou," je záměrně tlačí pryč své bezprostřední orgasmus ve prospěch více partnerka šetrné pomalé budování finální verze.

Jinými slovy, je to šikovný techniky, aby se vyhnula sobecký dicksnack, kteří si nemyslí, že dvakrát o tom, že přijde v prvních třech minutách a pak převrácení a sledování Burn Notice, zatímco vaše přítelkyně tiše dokončí sebe pryč pod peřinou.

Je to to, co jste dělali? Sakra, co je s tebou špatně?

Nemluvíme o předčasné ejakulace: to je kůň jiné barvy, a to je psychologicky obtížné a trapné (ale opravitelný!) problém, že holka by měla být sympatický. Většina mužů přirozeně pocházet z jen pár minut penetrace, i když, a pokud jste chlap, který si myslí, že je to dost, pak moje otázka je: jsi debil přítel antagonista v romantické komedii z roku 1980? Pokud nejste, neexistuje žádná omluva pro vás nebude lemování. Máme Oranžová Je Nová Černá poděkovat za připomenutí, že to existuje, i když bych mohl žít, aniž by viděl Jason Biggs masturbovat. Znovu.

Tak se podívejte. Kvalifikovat jako "lemování," spíše než jednoduše "nepřichází okamžitě," tam je 20-minutové minimální přinášet sebe až na pokraj blíží a pak zastavení, začíná znovu, a opakovat cyklus. Pokud žena spíte, se stane opravdu rychle, nebo jsi jen tak dobrý (nejsi), nebo jeden z vás je unavený a má brzy ráno schůzku, nebo vaše přítelkyně, 7-rok-stará neteř, jen vešel dovnitř a křičel, "PŘESTAT UBLIŽOVAT TETA ASHLEY!" 20 minut je alespoň, jak dlouho by sex měl být. Většina žen potřebuje tolik času. Je hezké, že můžete přijít v prvních dvou minutách! To je skvělé pro vás! Ale když chlap dokončit rychle, nic pro nás. I když jsme se opravdu, opravdu rád, a jsi skvělý ve všech ostatních ohledech, celá "péče partnera" věc sahá do ložnice.

Můžete dát dohromady šatník pro nás, vždy nám zavolejte na dobrou noc, a přinést květiny poprvé potkáte naše máma, ale když jsme spolu spali a ty jsi sobecký sexuální partner, že jste dobrý přítel. Každá žena, která se smířila s dobrý přítel-ale-sobecký-milence — tiše masturbovat přítelkyně jsem se zmínil výše — nemyslí, že mohou "mít to všechno", ale ona může! Chci ji vzít do bezedné mimosa víkendová pozdní snídaně a opít ji a řekni jí to.

Každopádně. Neříkám, že musíte mít devět hodin sexuální maratony jako Sting. Vše, co říkám, je, že lemování, nebo dokonce jen se snaží, nebo dokonce jen se ptám své přítelkyně, jestli je to něco, co by si mohl zkusit, by bylo velmi ocenil. Protože vztahy jsou o vzájemné péči a skvělý sex a všechno.

A pokud nic z toho nezviklalo vás, chlapi, to bude váš penis větší. Teď jdi a edge.

SOUVISEJÍCÍ:
Jak Mít 15-Minutový Ženský Orgasmus
Jak Pomoci Jeho Předčasné Ejakulace

Napsat komentář