17 Čvn

Vaše Hands-Na Průvodce pro Sólo Sex

Když jsem si uvědomil, někteří z vás možná přistáli tady, přemýšlím, Jak jste nemohli vědět, jak masturbovat? spousta jiných žen dosáhly dospělosti bez zvládnutí solo-milující techniky, které pracují pro ně. Pro ty lidi, nechte mě jen říct, relaxovat, protože to je v POŘÁDKU mít tušení, co děláte. Lidé se rodí jako, "Oh, když jsem se dotknout mého penisu, mě to baví," a pak, že je, že. Ženy mají celou situaci tam děje, že může být mnohem těžší zjistit. Tak erek-dysfunkce.cz mluvil s nějakou sex, pedagogy a sexuální hračka obchod zaměstnanci se dostat až na dno, jak vás z toho dostat.

1. Nechci masturbovat, jako je to něco, co budete muset splnit, nebo jinde. Kate McCombs, 31, který pracuje jako sex a vztahy pedagog, dělá velmi důležitý bod: ujistěte Se, že máte dost času na to, aby nebyl cítit spěchal a mít dostatek soukromí, který nesmí být přerušen. Pokud máte jen pět minut, nebo jste vynětí půdy z produkce den, jako je třeba na to přijít, šance jsou, že budete mít příliš zdůraznil, aby druh ne-tlak, chlad, vibrace, v ideálním případě měli mít, když jste masturbovat, alespoň na začátku. Takže vypnout telefon, na, dát na nějakou hudbu, která tě vzrušuje, a vzít si na čas.

2. Použít nějaký lubrikant, protože proč ne? McCombs doporučuje použít čtvrt velikosti množství gelu na váš index a střední prsty, a jemně masírovat ji kolem vašeho klitorisu (malé tlačítko ve tvaru věc v horní části pochvy) a vnitřní stydké pysky (záhyby uvnitř větší záhyby, které tvoří většinu vaší pochvy). Jistě, můžete mít dostatek přirozené vaginální lubrikace začít s, ale pokud ne, extra lube (bez ohledu na to, odkud pochází), bude to mnohem pohodlnější.

3. Nemusíš se soustředit na pochvě a nic, ale do vagíny. Carol Queen, PhD., spoluautor Sex A Potěšení Kniha: Dobré Vibrace Průvodce Skvělý Sex pro Každého, 58, doporučuje také přináší stimulace bradavky do masturbace, nebo popadat váš zadek nebo stehna, jen aby zjistil, jestli to přijde dobrý. Část toho je jen proto, aby se pochopit, kde jste nejcitlivější a jaký druh kontaktu se cítí pro vás nejlepší. Plus, najít ty skvrny na jiných částech těla, které se cítí opravdu dobře, jsi zvyšuje vaše vzrušení, které bude dotek cítit jinak (a pravděpodobně lepší), což je vždy skvělé.

4. Nemáte pocit, budete muset začít tím, bouchání kladivem váš klitoris. McCombs doporučuje některé více low-key, hravý, dojemný, jako je běh prsty podél své vnitřní stydké pysky a po stranách klitoris, celou cestu dolů ke vchodu do pochvy. Je to jen dobrý výchozí bod, aby se trochu krve teče dolů, což pomáhá zvýšit potěšení a vzrušení. Plus, budete mít pocit, pro to, co se vám líbí, a můžete vždy opakovat, co pracuje pro vás.

5. Můžete použít vibrátor, ale neměli byste nutně začít s tím. Královna říká, že i když byste mohli mít lepší úspěšnost s hračkou, pomocí rukou na začátku může být skvělý způsob, jak se dozvědět o svém těle. Plus, je to také více srovnatelné s pocity způsobené partnera rukou, takže pokud máte zájem v partnerských sex, pomůže ti to přechod z jednoho na druhého více hladce, a dává vám informace pro vašeho partnera o tom, jak se vám líbí, aby se dotkl.

6. Pokud potřebujete vizuální pomůcky, dostat ty vizuální pomůcky. Rachel Venning, Babeland je co-zakladatel a co-autor Moregasm: Babeland Průvodce na Mysl-Vyfukování Sex, říká, "největší pohlavní orgán je mezi uši, tak se zapojily váš mozek stejně. Pamatujte, sexy časy z minulosti, podívejte se na vzrušující on-line obrázky, nebo si přečtěte erotice. Cokoliv, co potřebujete udělat, aby se palivo, které oheň."

7. Pokud máte pocit, že potřebujete někoho, kdo doslova říkat, co máš dělat, tady to máte. Venning doporučuje jako ukázkový starter pohybovat, "Posuňte prst mezi rty, aby otevřít věci a pak si trochu gelu na prst tipy, pokud více líbivosti by se cítit dobře. Posuňte prsty tam a zpět od své vaginální otvor, aby váš klitoris. Nechoďte dovnitř, jen škádlit sebe trochu. Zkuste mrtvici, že je jeden prst po druhém a pak posuňte pár prsty do pochvy, mírně curling je. Zasuňte je dovnitř a ven s chutí." Jess Wilde, 28, Lovehoney je bondage a fetiš expert, také doporučuje jít v krouživými pohyby okolo klitorisu, spíše než back-a-dále rovně tahy. Aby kruhy tak pevně, nebo jak široký, jak chcete, aby se liší intenzita. To je obzvláště dobrý tah, pokud najdete přímý kontakt s vašimi klitoris je příliš mnoho pro vás, a také usnadňuje udržovat rytmus, když to budete nejvíce potřebovat.

8. Práce některých pronikání do mixu, pokud to cítí pro vás to pravé. Některé ženy nemají používat penetrace na všechny, když jsou masturbovat, ale pokud chcete zkusit, zkuste pomalu (nebo rychle, pokud dáváte přednost) pohybuje prsty dovnitř a ven z vás, zatímco budete i nadále hrát s klitoris. Můžete také jen pohybovat prsty dovnitř a ven, aniž se dotýká klitorisu; je to opravdu jen na vás. V podstatě jsi jen pocit v okolí za to, co se vám líbí a jestli je to průnik s klitorální stimulace, dělat víc!

9. Nemusíte jen ležet na zádech. Wilde doporučuje zvedání nohy tak vysoko, jak je to možné (mluvíme kolena na vaše ramena zde), které vám pomohou dosáhnout vnitřní části klitorisu, nebo otáčení na břicho a vidět, jestli je to dobrý pocit. Je těžší dosáhnout v této pozici, ale některé opravdu rád, tak proč to nezkusit?

Teď jdi a hodně masturbují! Jste připraveni.

Napsat komentář